امروز : ۵/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۰۵:۴۸

پایگاه خبری راه سلام از ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ فعالیت خود را با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۸۶۳۶۳ به مدیریت “ضرغام علی بازی” آغاز کرده است.

«تعامل موثر با مخاطب» و «ایجاد پل ارتباطی قوی میان دولت و ملت» از شاخصه‌های اصلی یک پایگاه خبری و تحلیلی است.چنین رسانه‌هایی تاثیر به‌سزایی بر تصمیمات و سیاست‌گذاری‌های حکومت‌ها دارند.

این امر موجب شده تا متخصصان از آن به عنوان چالشی جدید در مفهوم کلی«انفجار اطلاعات» یاد کنند. در این دوره سهولت آگاهی‌بخشی و خبررسانی، دولت‏ها را همواره با فشار افکار عمومی و حساسیت‌های آن‌ها نسبت به مسائل مختلف روبه‌رو کرده است.
در عصر حاضر که «عصر سلطه ارتباطات» نام گرفته، در تمام جهان، اصلی‌ترین رسالت، آگاهی بخشی توسط رسانه‌های جمعی است. افزایش روز افزون شبکه‌‏های خبری، از نقش مهم رسانه‏‌های جمعی و تمایل مردم برای کسب آگاهی و اخبار حکایت دارد. موقعیت رسانه ‌ها و اطمینان مخاطب به آن‌ها چنان است که گاه، خبرهای تحریف شده و مطالب بسیار مهم و بزرگ، اتفاقی عادی و روزمره جلوه می‏‌کنند. این چنین است که نقش رسانه‌‏ها در مقوله اطلاع‏‌ رسانی بسیار تعیین‌کننده است.
با این وصف، اعضای تحریریه سایت خبری راه سلام برآنند تا با انتشار آخرین اخبار در کنار ارائه تحلیل‌ها و گزارش‌های راهبردی در تمام عرصه‌ها مخاطبان خود را از مهم‌ترین اتفاقات و تحلیل‌های مرتبط در ایران و جهان مطلع کنند.
راه سلام پایگاهی خبری تحلیلی است با بهره‌گیری از افراد زبده در حیطه خبررسانی و آگاهی بخشی سعی می‌کند زوایای پنهان و آشکار وقایع را برای مخاطبان به شکل واقع‌بینانه و دور از تحریف و بزرگ‌نمایی تشریح کند.
راه سلام خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چهارچوب قانون اساسی از جانب داری حزبی و جناحی پرهیز می‌کند.
راه سلام با توکل به خداوند متعال و تبعیت از قرآن را سرمشق خود قرار داده تا نقد منصفانه و تحلیل جناح‌های سیاسی، گفتمان دولتها، احزاب، شخصیت‌ها و عملکرد دستگاه‌ها و مسئولان را با هدف اطلاع‌رسانی، ارتقاء دانایی و آگاهی‌افزایی جامعه منتشر کند. ما این مطلوب را تا رسیدن به مقصود وظیفه ذاتی خود ادامه می‌دهیم و از این منظر معتقد به بیان هرگونه انتقادی هستیم بنابراین در طرح نقد معتقد به خط قرمز جناحی و حزبی نیستیم.
بی شک در این راه، سعه صدر و پاسخگویی صادقانه و مسئولانه همه کارگزاران نظام در هر رده و جایگاهی، می‌تواند ما را در پیشبرد این هدف یاری کند.
این رسانه با اولویت مسائل استان، موضوعات مختلف را در حوزه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، کارگری و مطالبات مردمی پیگیری می‌کند و فعالیت‌های خود را در قالب خبر، چندرسانه‌ای، کلیپ و عکس منتشر می‌کند.
پرداختن به مسائل روز کشور از دیگر موضوعاتی است که تاحدودی در این رسانه به آن پرداخته می‌شود.
این رسانه مستقل تابع قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و اخبار را با محوریت واقع‌بینانه و دور از جانبداری و به نفع مردم تهیه و منتشر می‌کند.

بیانیه حریم خصوصی

پایگاه خبری راه سلام خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.
مشاهده صفحات وب ‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما در برخی موارد اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.
ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم .

درباره ما