امروز : ۵/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۰۵:۰۵

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

اولین تصویر از قاتل «مهرجویی»/ پلیس علت قتل را اعلام کرد

حضور تیم‌های پلیس، صحنه قتل داریوش مهرجویی و همسرش در محل وقوع جرم بازسازی شد.

به گزارش راه سلام،  صبح امروز پنجشنبه در خبری اعلام شده بود که قاتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر بازداشت شده است. خبری که از همان دقایق اولیه انتشار خبر قتل این کارگردان سینما و همسرش، همه در انتظار آن بودند.

از حوالی ساعت ۱۷ امروز خبرنگاران حاضر در مقابل در ورودی شهرک مسکونی محل زندگی داریوش مهرجویی با ورود تعداد قابل توجهی از نیروها و خودروهای پلیس آگاهی، تیم‌های تشخیص هویت، یگان ویژه و… مواجه شدند. موضوعی که بیانگر آغاز بازسازی صحنه قتل در محل بود و البته از سوی برخی از فرماندهان پلیس نیز به تایید رسید.

سخنگوی فراجا “اختلافات مالی” را علت قتل داریوش مهرجویی اعلام کرد
سعید منتظرالمهدی افزود: در تعاقب شناسایی قاتل اصلی و همراهانش، فرد دیگری که آلات قتاله، گوشی موبایل و مقداری از وسایل مرحومه وحیده محمدی فر  را در دست داشت ساعاتی پیش دستگیر شد.
وی گفت: بازسازی صحنه جرم با حضور سردارقنبری رییس پلیس آگاهی فراجا ، سردار هداوند فرمانده انتظامی استان البرز انجام شده و قاتلان صراحتا  به ارتکاب جنایت اعتراف نمودند.
به گزارش راه سلام،  سخنگوی فراجا افزود: با توجه به اینکه افراد دیگری بعنوان مظنون در این پرونده احتمالا نقش داشته‌ باشند کماکان سیر مراحل تحقیقات پلیسی در حال انجام است.
به گفته وی، علت قتل بنابر اظهار قاتلین تاکنون اختلافات شخصی و مالی بوده و پرونده  مجرمین در اختیار قوه قضائیه قرار گرفته است.
سخنگوی فراجا درباره ادعای مطرح شده درباره نقش یکی از اقوام مرحوم مهرجویی و همسرش در وقوع جنایت نیز گفت: گمانه‌زنی‌ها در خصوص اختلافات خانوادگی فعلا رد شده است و درخواست داریم تا رسانه‌های دیداری و شنیداری از شائبه افکنی در مباحثی که نیاز به تخصص و ایقان دارد حتما پرهیز کنند.

لحظاتی قبل با پایان یافتن بازسازی صحنه جرم ویدئویی کوتاه از خروج متهم از خانه داریوش مهرجویی و عکسی از او منتشر شد:

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط