امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۳:۱۳

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

رد خون و چهار هزار خط موبایل/ سرنخ‌های مهم در قتل داریوش مهرجویی و همسرش

تحقیقات جنایی برای شناسایی قاتلان داریوش مهرجویی و همسرش با بازجویی از ۱۰ مظنون و پیگیری سرنخ‌های موجود ادامه دارد.

به گزارش راه سلام/ تحقیقات پلیس در پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش در حالی وارد سومین روز خود شده است که یافته‌های پلیس از رد خون سرنخ‌های بسیار مهمی به ماموران داده است.

به گزارش راه سلام، روز حادثه کارشناسان پلیس از سگ‌های آموزش‌دیده برای پیدا کردن رد خون اطراف خانه داریوش مهرجویی کمک گرفتند و بعد از ساعت‌ها تحقیق سگ‌ها رد خونی را کشف کردند که به نظر می‌رسد متعلق به عاملان قتل‌ها باشد.

این فرضیه از آنجا تقویت می‌شود که وحیده محمدی‌فر، همسر داریوش مهرجویی، پیش از قتل با عاملان جنایت درگیر شده بود. جراحات باقی‌مانده روی بدن وحیده محمدی فر و آثار به‌دست‌آمده زیر ناخن‌های او نشان می‌دهد او درگیری سختی با عاملان قتل داشته است و احتمالاً عاملان قتل دچار جراحت‌هایی هم شده‌اند، به همین دلیل پلیس از سگ‌ها برای ردیابی خون در اطراف باغ مهرجویی کمک گرفت.

شواهد نشان می‌‎دهد این قتل با طراحی دقیق اتفاق افتاده است و عاملان قتل نه برای سرقت بلکه فقط برای ارتکاب جنایت آمده بودند و داریوش مهرجویی و همسرش را از گردن هدف قرار داده و با چاقو زده‌اند.

تاکنون ۱۰ نفر در قتل داریوش مهرجویی و همسرش بازداشت شده‌اند. این بازداشت‌ها بر اساس مدارکی است که تاکنون به دست آمده است. تیم پلیسی که روی این پرونده کار می‌کند ضعیف‌ترین فرضیه‌ها و ظن‌ها را هم به‌دقت بررسی می‌کند. این تیم از سوی دادستانی کل و به دستور دادستان کل و رئیس قوه قضائیه تحقیقات ویژه را آغاز کرده‌اند.

به گزارش راه سلام،  روز گذشته اخباری مبنی بر اینکه ممکن است قتل انگیزه خانوادگی داشته باشد به گوش رسید که وکیل خانواده مهرجویی در صحبت‌های غیررسمی آن را تکذیب کرد و گفت چنین چیزی از ابتدا هم مطرح نبوده است.

ضمن اینکه تحقیقات خبرنگار جنایی نشان می‌دهد درگیری و مشکلی که تبدیل به کینه‌ای چنین عمیق شود، در خانواده مهرجویی وجود نداشته است.

همچنین اخبار رسیده حاکی از این است که هر ۱۰ نفر که در بازداشت هستند تحت تحقیقات همه‌جانبه قرار دارند و بررسی‌های گسترده‌ای در این زمینه در دست انجام است. کارآگاهان بسیار امیدوارند طی چند روز آینده بتوانند از طریق سرنخ‌های به‌دست‌آمده به نتایجی برسند و عاملان قتل را بازداشت کنند.

این در حالی است که نقطه‌زنی و شناسایی چهار هزار خط موبایل که در منطقه فعال بوده نیز همچنان از سوی پلیس در حال پیگیری است.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط