امروز : ۲۴/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۰۷

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

شورای دهدشت منحل می شود/ از مردم دهدشت بابت عملکرد شورای این شهر عذر می خواهم

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد از انحلال شورای شهر دهدشت در 2 هفته آینده خبرداد.

به گزارش راه سلام، ” فرزاد بابکان‌پور ” در جمع رسانه ها گفت: در صورت بی‌توجهی به وضعیت بهداشتی شهر دهدشت، شورای شهر منحل می‌شود.

وی افزود: با توجه به وضعیت بحرانی بهداشتی در سطح شهر دهدشت، ۱۴ روز برای برطرف کردن مشکلات فرصت داده شد که در صورت برطرف نشدن آنها در زمان تعیین شده، روند انحلال شورای اسلامی شهر دهدشت در دستور کار قرار می‌گیرد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به گزارشات واصله مردمی در خصوص وضعیت بحرانی نظافت، رفت و روب، جاروب جداول، خیابان‌ها، کوچه‌ها، بلوارها، میادین، پارک‌ها، و سیل‌بندها و جمع‌آوری زباله روز چهارشنبه هشتم آذرماه ۱۴۰۲ مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری طبق رسالت و وظیفه ذاتی جهت بازدید و سرکشی دوره‌ای خود از شهر دهدشت بازدید کرد.

بابکان پور افزود: در این بازدید که رئیس شورای اسلامی شهر دهدشت و دیگر اعضای شورا به اتفاق نماینده شهرداری در غیاب سرپرست شهرداری و دیگر مسئولان شهرداری و پیمانکار تامین خدمات جمع‌آوری زباله، نظافت جداول، جاروب خیابان‌ها، کوچه‌ها، بلوارها، میادین، پارک‌ها و سیل‌بندهای شهر دهدشت با توجه به دستور مدیرکل و هماهنگی مجموعه شورا و شهرداری دهدشت نیز حضور داشتند.

وی گفت: در این بازدید میدانی از تمام نقاط شهر دهدشت به وضوح مشخص بود که این شهر شرایط مطلوبی ندارد و شرایط بهداشتی شهر دهدشت و به خصوص کوی مسکن مهر بحرانی است.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد  با انتقاد شدید از عملکرد شورا و شهرداری شهر دهدشت، اظهارداشت: با مجموعه شورا و شهرداری شهر دهدشت اتمام حجت شد و با هماهنگی مدیران ارشد استانی و امنیتی شهرستان، ۱۴ روز برای برطرف کردن مشکلات شهر دهدشت از وضع موجود فرصت داده شد که در صورت عدم رفع مشکلات در زمان تعیین شده، روند انحلال شورای اسلامی شهر دهدشت در دستور کار قرار می گیرد.

وی افزود: امیدوارم با توجه به وضعیت نگران کننده شهر دهدشت، نگرانی مردم و اولتیماتوم مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، حداقل انتظارات مردمی از مجموعه مدیریت شهری برآورده شود.

بابکان پور عذرخواهی از مردم شهر دهدشت قول داد که در صورت عدم انجام وظایف مجموعه شهری ظرف مدت دو هفته تعیین شده از اهرم‌های قانونی موجود جهت رضایت‌مندی مردم حتما استفاده و از طریق رسانه‌های عمومی به این مردم اطلاع‌رسانی خواهند کرد./تسنیم – برنا

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط