امروز : ۹/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۱:۵۰

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

هزار و ۱۰۰ نیروی مازاد در شهرداری یاسوج ماهیانه ۳۰ میلیارد تومان حقوق می گیرند

شهردار یاسوج از جذب بی رویه نیروی انسانی در شهرداری این شهر طی سالیان دور و نزدیک خبرداد و گفت: متاسفانه شهرداری یاسوج با وجود درآمدهای بسیار کم و پروژه‌های عمرانی متعدد بایستی حقوق و مزایای هزار و 100 نیروی مازاد بر چارت سازمانی را هم پرداخت کند.

شهردار یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از جذب بی رویه نیروی انسانی در شهرداری این شهر خبرداد و اظهارداشت: متاسفانه شهرداری یاسوج باوجود درآمدهای بسیار کم و پروژه های عمرانی متعدد بایستی حقوق و مزایای هزار و ۱۰۰ نیروی مازاد بر چارت سازمانی را هم پرداخت کند.

” کیوان آشنا ” در گفت و گو با راه سلام گفت: من نمی خواهم به چرائی و چگونگی این نیروهای مازاد از سالیان دور تاکنون بپردازم اما این واقعیتی است و قرار نیست واقعیت های موجود شهرداری یاسوج را به مردم نگوئیم.

وی با تاکید براینکه همواره به شفاف سازی عملکرد مدیران در نهادهای دولتی و غیردولتی معتقد بوده و آن را یک مطالبه عمومی می دانم، خاطرنشان کرد: شهرداری را با بدهی های فراوان و نیروهای مازاد در بدترین شرایط اقتصادی تحویل گرفته و البته تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن مشکلات متعدد موجود می کنم.

شهردار یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: برای اینکه بدانیم بر سر شهرداری یاسوج در بحث جذب نیروی انسانی چه آمده، این شهرداری را با شهرداری صدرای شیراز که در اغلب آیتم ها شبیه ما است مقایسه می کنم.

آشنا با بیان اینکه  اعتبارات شهرداری صدرای شیراز معادل اعتبارات شهرداری یاسوج است اما چارت سازمانی این شهرداری با ۲۰۰ نیروی انسانی تامین و اداره می شود، یادآورشد: این درحالیست که شهرداری یاسوج با همان اعتبارات با هزار و ۳۰۰ نیروی انسانی مشغول به فعالیت است.

وی گفت: متاسفانه بخش زیادی از اعتبارات شهرداری یاسوج به حساب های بانکی همین نیروهای مازاد تحت عناوین حقوق و مزایا واریز می شود که اگر جذب نیروها در این نهاد غیردولتی بدرستی انجام می گرفت اکنون شاهد این همه نیروی مازاد و مشکلات مالی و اعتباری در شهرداری یاسوج نبودیم.

شهردار یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، مبلغ واریزی ماهیانه برای نیروهای مازاد شهرداری این شهر را بیش از ۳۰ میلیارد تومان عنوان و تصریح کرد: هم اکنون برخی از اینکه ما نمی توانیم نیروی مازاد به شهرداری وارد کنیم گله مند هستند.

آشنا افزود: واقعیت این است که شهرداری یاسوج با مشکلات عدیده ای در حوزه های مختلف دست و پنجه نرم می کند و مثل همیشه از استاندار، معاونین ایشان و سایر نهادهای دولتی و غیردولتی، مُصرانه خواهش داریم با ما همکاری های لازم را داشته باشند تا بتوانیم برنامه های شهری خود را اجرایی کنیم.

https://www.ilna.ir/fa/tiny/news-1423972

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط