امروز : ۲۴/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۳:۵۲

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

اعلان شهریه مدارس غیردولتی در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس اداره مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد شهریه مدارس غیردولتی در این استان را اعلام کرد.

“عبدی صفایی” به راه سلام گفت: نرخ شهریه مصوب مدارس غیردولتی در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ بر اساس شاخصه هایی همچون اجاره‌بها ، هزینه پرداختی به کارکنان ، تجهیزات و امکانات، فعالیت های تربیتی و آموزشی ، مقطع تحصیلی تعیین شده است.

وی افزود: در مقطع ابتدایی حداقل شهریه مصوب پنج میلیون و۶۰۰ هزارتومان و حداکثر نه میلیون تومان، متوسطه اول حداقل ۶ میلیون و سیصد هزار تومان و حداکثر ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و متوسطه دوم حداقل هفت میلیون و ۷۰۰هزار تومان و حد اکثر دوازده میلیون و ۸۶۰ هزارتومان است.

رئیس اداره مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: پرداخت شهریه مکمل توسط اولیای دانش آموزان اختیاری است.

صفایی تاکید کرد: مدیران و موسسان موظفند پوستر دریافتی شهریه را در دید عموم در مدرسه نصب نمایند.

رئیس اداره مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان افزود: با ابلاغ شهریه نهایی، قرارداد مالی در دو نسخه در سامانه مشارکت‌ها تنظیم و یک نسخه با مُهر مدرسه و امضا اولیا در اختیار دانش آموز یا ولی قرار می گیرد.

وی گفت: اولیاء می توانند هرگونه شکایت از نحوه ثبت نام و هزینه های دریافتی را از طریق سامانه مشارکت های مردمی و اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد پیگیری نمایند.

وی به نحوه استعلام شهریه مدارس غیردولتی اشاره کرد و گفت: والدین می توانند با مراجعه به لینک https://mosharekatha.ir/home/estelamShahriye و وارد نمودن مشخصات مدرسه غیردولتی یا غیر انتفاعی مورد نظر خود از میزان شهریه مصوب آگاهی یابند.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط