امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۳:۳۷

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

فرزند زیلایی محروم، معاون وزیر شد + تصویر و رزومه

طی حکمی از سوی وزیر آموزش‌ و پرورش، معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

به گزارش راه سلام، رضا مراد صحرايي عصر روز گذشته طی حُکمی «صادق ستاری فرد» را به عنوان «معاون تربیت بدنی و سلامت» منصوب کرد. ماموريت‌هاي مهمي در حوزه تربيت بدني و سلامت از سوي وزير آموزش و پرورش به ستاري فرد محول شده است.

ستاری فرد با دکترای تربیت بدنی از دانشگاه تهران پيش از اين نيز سابقه حضور در اين معاونت را داشت. در زمان وي طرح‌هاي ارزشمندي در حوزه تربيت بدني و سلامت دانش آموزان و معلمان همچون؛ شهید سلیمانی با هدف طراحی، ایجاد و بهینه‌سازی فضاهای ورزشی درون مدرسه‌اي، شهید خرازی آزادسازی مجموعه‌های ورزشی آموزش‌وپرورش با رویکرد تربیتی، طرح بسته امنیت غذایی دانش‌آموزان مناطق محروم و حاشیه شهرها (باغ) و … اجرا و عملياتي شد.

از سوابق تجربی وی می‌توان به معاون برنامه ريزي و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل مطالعات آموزش و فرهنگ مرکز پژوهش‌های مجلس، مدیرگروه مطالعات تربیت بدنی و جوانان مرکز پژوهش‌های مجلس، کارشناس امور فوق برنامه مدارس معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، معلم تربیت بدنی و مربی ورزش مدارس و آموزشگاه‌های وزارت آموزش و پرورش، سابقه تدریس دروس تخصصی و عملی تربیت بدنی و علوم ورزشی در دانشگاه دولتی یزد (عضو هیات علمی دانشگاه یزد) و دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه علم و فرهنگ و عضو شورای راهبردی معاونت فرهنگی وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد.

ستاری‌فرد از فرزندان دهستان محروم زیلایی از توابع شهرستان مارگون در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

راه سلام، انتصاب مجدد برادر ستاری فرد را به ایشان و مجموعه همکاران ایشان در وزارت آموزش و پرورش تبریک می گوید.

 

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط