امروز : ۲/ تیر /۱۴۰۳ - ساعت ۱۷:۱۳

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

۲۱ هزار دانش‌آموز نیازمند کهگیلویه و بویراحمدی نیازمند حمایت خیرین

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۱ هزار دانش آموز تحت حمایت این نهاد برای خرید لوازم التحریر نیازمند کمک‌های مردمی هستند.

قباد مبشری در گفت‌وگو با راه سلام در  یاسوج اظهار داشت:  ۲۱ هزار دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد و بسیاری دانش آموز نیازمند غیر تحت پوشش برای خرید لوازم التحریر و سایر ملزومات نیازمند کمک‌های مردمی در قالب جشن عاطفه‌ها هستند.

وی با اشاره به برپایی جشن عاطفه‌ها با همکاری آموزش و پرورش، سپاه فتح و صدا و سیمای مرکز استان عنوان کرد: جذب کمک‌های مردمی تا ۱۵ مهرماه در قالب ۴۵۰ پایگاه ثابت و سیار در تمام مناطق استان و همچنین از طریق مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های بسیج ادامه دارد.

مبشری ابراز کرد: سال گذشته مردم این استان در قالب جشن عاطفه‌ها ۳۸ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان کمک کردند که امیدوارم امسال این میزان افزایش یابد و این مهم به نحو احسن فرهنگ سازی شود.

وی هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها را نهادینه شدن فرهنگ انفاق و احسان در بین دانش‌آموزان دانست و افزود: فرهنگ انفاق یکی از مهم‌ترین ارکان دین اسلام است که در دل هر فرد مسلمانی نهادینه شده و با نواختن زنگ عاطفه‌ها می توان برای گسترش این سنت حسنه اقدام کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: واقعیت امر امکانات کمیته امداد پاسخگوی حجم فقر در کشور نیست و باید از ظرفیت‌های مردم در حوزه اجتماعی و مشارکت  جمعی استفاده کنیم.

مبشری خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع آوری شده به صورت نقدی، غیرنقدی، کالایی و هم چنین خدماتی به مددجویان تحت حمایت و دیگر دانش آموزان نیازمند غیر زیرپوشش ارائه می‌شود.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط