امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۳:۳۲

  • صفحه نخست
  • آموزش
  • عزتخواه برای مخالفانش لعنت فرستاد/ لیست ۲۵ نفره را که انجام ندادم تخریب ها شروع شد

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

عزتخواه برای مخالفانش لعنت فرستاد/ لیست ۲۵ نفره را که انجام ندادم تخریب ها شروع شد

مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، اطاعت نکردن از انتصابات یک لیست 25 نفره در این اداره کل را دلیل اصلی عزل خود عنوان کرد.

به گزارش راه سلام، ” حسنعلی عزتخواه” در آئین تودیع خود که با حضور “مهدی کاظمی” معاون وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسوولان استانی و شهرستان در سالن شهید مطهری اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، اظهارداشت: لیست ۲۵ نفره ای به من دادند و گفتند این نیروها باید در در آموزش و پرورش بکار گرفته و منصوب شوند و من این خواسته آقایان را اطاعت نکردم.

وی بدون اشاره به نام فرد یا افرادی که لیست ۲۵ نفره به او داده اند، خاطرنشان کرد: من مطیع آنان نشدم و آن لیست هم اکنون موجود است و البته خود فرد ارائه دهنده لیست هم موجود است.

مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه از روزی که قبول نکردم این لیست عملیاتی شود پرونده پراکنی ها ایجاد شد و علیه من برخواستند و تخریب را در سرلوحه کارشان قراردادند، یادآورشد: به طول خدمتم نگاه نمی‌کنم بلکه به ارتفاع فعالیت خود نگاه می کنم.

عزتخواه گفت: از اینکه توفیق داشتم ۲۵ ماه مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد باشم خوشحالم و اکنون با دلی آرام و برای فرزندان دیارم به سمت معلمی می روم.

وی با تاکید براینکه مدرسه معبد من است و لعنت بر کسانی که در مسیر آموزش پرورش خار می‌گذارند و اجازه نمی دهند مدیرکل کارش را انجام دهد، ادامه داد: با همه رنج ها و دردها می روم، ولی شما را قسم می دهم با آقای جمالی این‌چنین نکنید و بگذارید کارش را انجام دهد.

مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه بی مهری های و دروغ هایی که به من انتصاب دادند را می بخشم اما آنهایی را که در مسیر  آموزش پرورش مانع ایجاد کردند به خدا واگذار خواهم کرد.

عزتخواه با اشاره به نبود تخلفات مالی در زمان مدیریت او در اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: هرکس چیزی از من ثابت کرد در رسانه ها اعلام کند و البته می گویم آنهایی که خواستند آموزش پرورش را کوتاه کنند خود کوتاه شدند.

وی با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) هم افزود: مقام دنیوی همانند پستانکی است که در دهان نوزادی است که اگر آن را از او بگیری، جیغ می‌زند و این در حالی است که چیزی از او ارتزاق نمی‌کرد.

مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به مدیرکل جدید گفت: آقای جمالی، من جیغ نمی‌زنم، شما هم مراقب باشید، چرا که از این پستانک چیزی ارتزاق نمی‌شود.

به گزارش راه سلام، انتقادات شدیدی در یکساله اخیر از عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در رسانه ها منتشر شده است.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط