امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۲:۱۰

  • صفحه نخست
  • اجتماعی
  • بزرگواری: بیایید باهم مدیریت های ۳۲ ساله اختاپوس وار را در کهگیلویه بزرگ برای همیشه کنار بزنیم

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

بزرگواری: بیایید باهم مدیریت های ۳۲ ساله اختاپوس وار را در کهگیلویه بزرگ برای همیشه کنار بزنیم

مردم می‌دانند که اکنون بهترین گزینه برای تغییر وضعیت و عبور از مشکلاتی که همانند اختاپوسی ۳۲ ساله بر منطقه ما سنگینی می‌کند، بزرگواری است

به گزارش راه سلام،  سید علی‌محمد بزرگواری در اجتماع باشکوه مردم سرفاریاب در نخستین نطق انتخاباتی خود با برشمردن برخی خدمات نظام در هشت سال نمایندگی‌اش، اظهارداشت: امروز به چند نکته اشاره می‌کنم و فردا در دهدشت حرف‌های مهم‌تر و بیشتری با مردم خواهم داشت.

وی  گفت: شکی ندارم که مشکل و دغدغه اصلی مردم در حال حاضر، موضوعات اقتصادی است که برخلاف بسیاری از سیاستمداران این مشکلات به طور مستقیم به ارتباط ما با دنیا دارد بنابراین اگر نماینده مردم شدم، تمام زورم و نفوذم را به کار می‌برم تا سیاست‌های اشتباه ما در روابط با دنیا اصلاح شود و هیچ حرکتی که فشار را بر گرده مردم بیشتر کند، انجام نشود.

وی با اظهار امیدواری به داشتن مجلسی شجاع و نترس گفت: مجلس باید به گونه‌ای قانون وضع کند که هم در سیاست خارجی و هم داخلی، منافع مردم مهم باشد و این فشار مضاعفی که بر گرده مردم وارد شده برداشته شود و به جز رژیم اسرائیل با تمام دنیا روابط گسترده اقتصادی و فرهنگی برقرار کنیم.

بزرگواری در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: پیام مردم کهگیلویه بزرگ و شیرزنان و شیرمردان سرفاریاب را دریافت کردم و با پوست و استخوان صدای تغییر مردم را شنیدم و با در نظر گرفتن همه جوانب پا به عرصه خدمت و سیاست گذاشتم؛ اگر مردم کهگیلویه بزرگ، خانه خود را به من می‌دهند هرگز فراموش نخواهم کرد که مردم کلید خانه ملت و صندلی سبز و نرم مجلس را برای چه و به چه هدفی به من داده‌اند؟

این نامزد مطرح انتخابات کهگیلویه بزرگ افزود: مردم با صدای رسا می‌گویند که می‌خواهند به مدیریت اختاپوس‌وار ۳۲ ساله و فقر و توسعه‌نیافتگی کهگیلویه بزرگ پایان دهند و این ماموریت سنگین را به دوش من انداختند و تحقق آن را از من می‌خواهند و من نیز از هر نظر آماده لبیک به فرامین مردم در وکالت آنها در مجلس خواهم بود.

وی با بیان اینکه همه بدانند، بزرگواری در قالب هیچ باند و گروهی نمی‌گنجد و حزب بزرگواری حزب مردم است و لاغیر، ادامه داد: صدای تغییر مردم را از خودم آغاز کردم و خواهم کرد و در رفتارها و تفکرات اشتباهم تغییر خواهم داد.

بزرگواری افزود: مردم با صدای رسا گفتند لیدرپرور نباش، بنابراین لیدرپرور نخواهم بود و با متن مردم در ارتباط خواهم بود و صدای آنها را می‌شنوم.

وی گفت: خود مردم در هر منطقه‌ای می‌توانند برای خودشان لیدر داشته باشند و شخصی را به عنوان نماینده مردم تعیین کنند تا از ما و دیگر مدیران در قوه مجریه مطالبه کنند و کارها را جلو ببرند؛ اگر این کار را کنند خوب است اما مردم بدانند، بزرگواری، لیدر و لیدرپروری نخواهد داشت بلکه همه ۸۰ هزار نفری که به من رای خواهند داد لیدرهای من هستند و من خادم و نوکر آنها خواهم بود.

بزرگواری در بخش دیگری از صحبت‌هایش، تصریح کرد: اگر از ساداتی‌ها انتظاراتی هست به دلیل قومگرایی نیست بلکه وقتی موج تغییرخواهی مردم به سمت این خادم بی‌ادعا آمده و عزیزان ما در ایلات بهمئی و طیبی و تامرادی، چرام و بویراحمد و… که در بسیاری از این مناطق بیش از ۶۰ درصد با جریان مردمی همراه شدند، خود آنها پیگیر رفتار و مواضع ساداتی‌ها هستند و گرنه بنده همواره گفته‌ام هر کس که به این نتیجه رسیده است دیگر نامزدها اصلح هستند با کمال احترام دعوت کند، رای دهد هیچ اشکالی ندارد.

او‌ گفت: این حرف‌های من مختص زادگاه خودم نیست و همه جا گفتم و‌ می‌گویم که سیاه لشکر نباشید و برای کنجکاوی و سیاه‌لشکری به اجتماعات رقبا نروید تا مردم با وضوح بهتری، موج نغییرخواهی را ببینند و لمس کنند و به تحقق آن کمک کنند.

بزرگواری با تاکید بر اینکه فراتر از جغرافیا و قومیت و سیاست، نماینده همه مردم خواهم بود، یادآور شد: در هر منطقه‌ای مطالبات اصلی مردم را می‌شنوم و با کار کارشناسی همه ظرفیت‌ها را برای عملیاتی شدن خواسته مردم به کار می‌بندم؛ شما در همین سرفاریاب خدمات هشت ساله دوره بنده را با قبل و بعد از خودم مقایسه کنید از آب و گاز و جاده سادات و همه و همه، این‌ها وظیفه من بوده و در ادامه راه این‌بار با قدرت و انگیزه و توان بیشتر مشکلات فراوان سرفاریاب و همه روستاهای وابسته را پیگیری و حل خواهم کرد.

وی با بیان اینکه در هر منطقه‌ای که وارد می‌شویم از تابلوی خوش‌آمدگویی آن منطقه تا خروج از آن، ردپای خدمات هست ساله بزرگواری وجود دارد، تاکید کرد: به یقین می‌دانم این خدمات در مقابل نیازهای مردم ناچیز است و بدتر اینکه بسیاری از این خدمات به دلایلی که در اجتماعات بزرگتر خواهم گفت یا رها شدند یا ادامه پیدا نکردند که باید دوباره امید و عزت را به سرزمینمان برگردانیم.

بزرگواری گفت: مردم می‌دانند که اکنون بهترین گزینه برای تغییر وضعیت و عبور از مشکلاتی که همانند اختاپوسی ۳۲ ساله بر منطقه ما سنگینی می‌کند، بزرگواری است بنابراین این تصمیم مردم نه تنها مغرورم نمی‌کند بلکه انگیزه و تلاشم را دوچندان می‌کند که شرمنده اعتماد مردم نشوم.

وی گفت: هیچ انسانی بدون ضعف نیست و بارها گفتم اگر چه در هشت سال به اندازه سه دهه بقیه، کار آن هم کارهای زیربنایی انجام شد، هر چند این کارها نسبت به عمق محرومیت منطقه ناچیز هستند اما و اما بنده یک سرنخ به شما می‌دهم خودتان تحلیل کنید؛ چرا بزرگواری در همه مناطق در دور دوم بیشتر از دور اول رأی آورد و در برخی مناطق که در دور اول کمترین رأی را داشتم در دور دوم بیشترین رای را آوردم؟ آیا این چیزی جز این است که مردم عملکردها را می‌بینند و رأی می‌دهند‍؟

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

یک پاسخ

  1. جناب بزرگواری سیاست فقط ریش و نماز و حرف نیست
    جناب بزرگواری یادمان نرفته که گفتید کار شخصی نمی کنم اما چ بسیار از طایفه میرزاها و سادات را به اشتغال زساندید.
    ما نماینده آخوند نمی خوایم
    ما نماینده کاربلد و تحصیلکرده مثل مژده ای نبوی زاده میخواهین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط