امروز : ۱/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۴:۱۳

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

تاجگردون با انتشار تصویری تاسفبار نوشت: چی می خواستیم، چی شد

نماینده ادوار نهم و دهم مجلس شورای اسلامی با انتشار تصویری تاسفبار از خود در کنار پارک دریاچه ای دوگنبدان که اکنون به بَرهوتی تبدیل شده است، نوشت: چی می خواستیم، چی شد؟

به گزارش راه سلام، “غلامرضا تاجگردون” در حاشیه این تصویر تاسفبار اینگونه نوشت: چی می خواستیم، چی شد؟ بعد از چند سال گذرم به پارک دریاچه اي يا همون پارك نفت گچساران خورد جایی که بیشه زار بود و می تونست یکی از بهترین پارک های دریاچه ای جنوب باشه، دریاچه بیش از يك هکتار ، رستوران های مجهز و هوشمند روي آب ، دو پیست جداگانه دوچرخه و پیاده روی زمین های مختلف ورزشی تنیس و والیبال و….. سينماي تابستانه و … میلیاردها تومان هم هزینه شد و یک زیرساخت بسیار قوی همراه با محیطی آرامش بخش براي خانواده ها، یهو تعطیل شد و به خواب زمستانه رفت.

کاری که در یکسال دیگه قرار بود به بهره برداري برسد. صدها میلیون فقط مصالح آماده پای کار مونده که حتی اونا هم کار نکردند. فقط خار و خاشاك و بود و يك نگهبان کاری که نباید می شد . شد و مردم عزیز بی بهره از يك خدمت.

به گزارش راه سلام/ پروژه دریاچه مصنوعی گچساران از سال ۱۳۹۳ بعنوان پروژه تکمیلی پارک نفت مطرح و ۵۰ میلیارد ریال برای این پروژه قرار داده شد اما در سالهای ۹۵ تا ۹۷ با مشکلات کمبود بودجه و اعتبار مواجه و در طول این سالها نیمه راکد باقی ماند.

تاجگردون” اعتبارات کلانی برای بهره برداری از این پروژه گردشگری تخصیص داد اما بعد از رداعتبارنامه او توسط عده ای نماینده در مجلس یازدهم، عملا این پروژه به برهوتی تلخ و تاثربرانگیز تبدیل شده است.

این پروژه در سال ۱۴۰۱ نیز پیشرفت هایی داشت و به گفته رضا قشقایی شهردار دوگنبدان اعتباراتی برای آن هزینه شد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط