امروز : ۹/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۲:۱۴

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

فاجعه زیست محيطي، شهروندان دوگنبدانی را تهدید می کند

رئیس شورای شهر دوگنبدان گفت: با توجه به حق آلایندگی، ظرفیت و درآمد این شهرستان، حق حوزه درمان نیست که از لحاظ برخی تجهیزات کمبود داشته باشد

به گزارش راه سلام، محمد علی کرمی فرد در جلسه تجلیل از رؤسای بیمارستان‌های گچساران اظهار کرد: پزشکان با زحمات شبانه روزی خود بیشترین تأثیرگذاری را در زندگی انسان‌ها دارند.

 

 

وی بیان کرد: علم پزشکی قابل تقدیر است و زحمات پزشکان بر هیچ کس پوشیده نبست.

 

 

رئیس شورای شهر دوگنبدان تصریح کرد: در زمان بیماری کرونا تمام پزشکان و پرستاران سهم به سزایی در سلامت مردم گچساران داشتند.

کرمی فرد افزود: با توحه به ترانزیتی بودن گچساران نقش پزشکان با وجود تردد‌های بسیار در هر زمان و بخصوص سفر‌های زائرین اربعین بسیار مهم است.

وی گفت: شورا تلاش می‌کند تا وظیفه خود را در حوزه‌های متعدد به خوبی انجام دهد.

رئیس شورای شهر دوگنبدان با اشاره به حق آلایندگی خاطرنشان کرد: با توجه به حق آلایندگی، ظرفیت و درآمد گچساران، این حق حوزه درمان نیست که از لحاظ برخی تجهیزات کمبود داشته باشد.

کرمی فرد بیان کرد: اگر کمبود‌هایی در بحث خدمات‌رسانی حوزه درمان وجود داشته باشد به شورا اعلام کنید تا ما به عنوان خادم مردم آن را به گوش مسئولان برسانیم.

شکوهی یکی از اعضای شورای شهر دوگنبدان گفت: یک پزشک اگر ارتباط خوبی با بیمار داشته باشد می‌تواند بهتر از هر دارویی به سلامتی بیمار کمک کند

وی گفت: پزشکان رسالت سنگین و بسیار مهمی را بر عهده دارند.

مرادی نایب رئیس شورای شهر دوگنبدان هم ادامه داد: در بیماری منحوس کرونا ارزنده بودن زحمات و خدمات شما بیشتر مشخص شد، بسیاری از کادر درمان جان خود را برای نجات مردم از دست دادند.

وی اضافه کرد: امروز برای اولین بار شورای شهر دوگنبدان‌پذیرای برخی از پزشکان این شهرستان است.

نایب رئیس شورای شهر دوگنبدان با اشاره به دفن زباله در این شهرستان اظهار کرد: بحث زباله‌ها و پسماند‌های بیمارستانی بسیار مهم است، پسماند بیمارستان شهید رجایی به رودخانه پایین دستی می‌رود که اگر کسی بخواهد از آن برای کاشت استفاده کند مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

مرادی اضافه کرد: برخی از پزشکان دارو‌های بی‌رویه را می‌نویسند و در اکثر منازل دارو‌هایی که نباز نیست وجود دارد که این اقدام درست نیست.

به گزازش راه سلام، در پایان از پزشکان و رؤسای مراکز درمانی گچساران توسط شورای شهر و شهردار دوگنبدان تجلیل شد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط