امروز : ۱۰/ اسفند /۱۴۰۲ - ساعت ۱۴:۴۷

  • صفحه نخست
  • اجتماعی
  • فردی با چاقو، رگ گردن پرستار یاسوجی را زد/ پرستار زیر تیغ جراحان و ضارب در بازداشت

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

فردی با چاقو، رگ گردن پرستار یاسوجی را زد/ پرستار زیر تیغ جراحان و ضارب در بازداشت

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت شدید یکی از پرستاران بیمارستان شهید جلیل یاسوج توسط فردی با هویت معلوم از ناحیه رگ گردن خبرداد.

“محمود شهامت” در گفت و گو با راه سلام گفت:  متاسفانه فردی با هویت معلوم و بدون از هیچ دلیلی که دوربین های مداربسته تمامی این صحنه ها را ضبط کرده اند با یک چاقو به پرستار بیمارستان شهید جلیل یاسوج حمله ور و رگ گردن او را با چاقو بشدت زخمی کرده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون در جمع همکاران پرستار در بیمارستان شهید جلیل هستم و پرستار مجروح نیز زیر تیغ جراحان قرار گرفته است، اظهارداشت: تمامی اقدامات لازم برای نجات جان پرستار از سوی کادر درمانی انجام و البته بنا بگفته پزشکان متخصص جراح، خطر مرگ پرستار رفع شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اظهار تاسف از وقوع این حادثه تلخ برای پرستار بیمارستان شهید جلیل، خاطرنشان کرد: پرستار مجروح بدلیل مصرف داروهای بیهوشی به هوش نیامده اما امیدواریم هرچه زودتر ایشان را در جمع همکاران خود ببینیم.

شهامت در پاسخ به این سوال که آیا پرستار مجروح به کُما رفته است یا خیر؟ هم یادآورشد: پرستا به کُما نرفته و مراقبت های لازم پزشکی صورت می گیرد تا هرچه زودتر ایشان به هوش بیاید.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل مجروح شدن شدید پرستار چه بوده است؟ هم ادامه داد: تمامی اتفاقات رخ داده توسط دوربین های مداربسته ضبط و فرد ضارب بدون هیچ دلیلی اقدام به زدن رگ گردن پرستار با چاقو نموده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از دستگیری ضارب در همان دقایق اولیه این سانحه تلخ خبرداد و اظهارداشت: ضارب هم اکنون در اختیار نیروی انتظامی بوده و البته این دانشگاه اَشد مجازات را برای ایشان خواستار خواهد بود.

شهامت در پاسخ به این سوال که شنیده می شود پرستاران بیمارستان شهید جلیل یاسوج در اعتراض به این درگیری و مجروح شدن همکار خود، هم اکنون اقدام به تحصن نموده اند، آیا این موضوع صحت دارد یا خیر؟ هم ادامه داد: این موضوع صحت ندارد و در قسمت اداری بیمارستان در حال صحبت کردن با همکاران هستیم.

وی گفت: بعد از اتمام جلسه نیز، همکاران به سرکار خود می روند و به بیماران و مراجعه کنندگان خدمات رسانی خواهند کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه پرستار مجروح شده مَرد بوده است، یادآورشد: ایشان دارای سابقه ای حدود شش ساله در بیمارستان بوده و از پرستاران نمونه و بااخلاق ما در بیمارستان شهید جلیل یاسوج است.

شهامت از دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد مُصرانه خواست نسبت به ضارب اقدامات قاطع قانونی را انجام تا شاهد تکرار چنین حوادث تلخی در بیمارستان ها و سایر اماکن بهداشتی و درمانی نباشیم./ایلنا

https://www.ilna.ir/fa/tiny/news-1423526

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط