امروز : ۷/ اسفند /۱۴۰۲ - ساعت ۰۰:۲۷

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

مدیر حوزه علمیه با شلیک گلوله بشهادت رسید + جزئیات و تصویر

 امام جمعه قیدار خبر سوء قصد به جان مدیر حوزه علمیه قیدار را تأیید کرد و گفت: حجت‌الاسلام «حجت اعتبار» بر اثر شلیک گلوله به سر به شهادت رسید.

حجت‌الاسلام سید علی موسوی در گفت‌وگو با راه سلام اظهار کرد: حجت‌الاسلام حجت اعتبار، مدیر حوزه علمیه قیدار و امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل سجاس ظهر امروز مورد سوءقصد و اصابت گلوله قرار گرفت که در اثر این حمله به لقاءالله پیوست.

وی بیان کرد: یک فرد در حال اقامه نماز ظهر و عصر وارد مسجد شد و مدیر حوزه علمیه قیدار را در حال نماز مورد هدف قرار داد و با اسلحه کلت ۵ گلوله شلیک کرد که ظاهراً دو گلوله به سر حجت‌الاسلام اعتبار برخورد کرده است.

شهادت مدیر حوزه علمیه قیدار/ یک نمازگزار مصدوم شد

امام جمعه قیدار با اشاره به اینکه قاتل توسط مردم دستگیر شده و مردم اسلحه را گرفته و دستان او را بستند، عنوان کرد: در اثر این درگیری یکی از نمازگزاران نیز زخمی شده است.

وی با بیان اینکه پس از این حادثه مأموران نیروی انتظامی و سپاه وارد عمل شدند و قاتل دستگیر شده است، خاطرنشان کرد: پیکر حجت‌الاسلام اعتبار به پزشک قانونی انتقال یافت.

حجت‌الاسلام موسوی در مورد انگیزه قاتل گفت: فعلاً نمی‌توان در این مورد اظهار نظر کرد و مراجع قضائی و دستگاه‌های ذی‌ربط کار بازجویی و علت این سو قصد را بررسی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام اعتبار اهل استان خوزستان بود، یادآور شد: وی فردی بی‌حاشیه، بااخلاق و متدین بود و فعالیت‌های مختلفی را در مسجد دایر کرد و نمازگزاران نیز علاقه زیادی به او داشتند و این حادثه مردم را بسیار متأثر کرد.

راه سلام، شهادت حجت الاسلام اعتبار را تسلیت گفته و امید است هیچگاه شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط