امروز : ۱/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۴:۱۶

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

مسیر سی‌سخت به یاسوج کمتر می شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۲ هزار میلیارد تومان برای ساخت تونل‌ها و پل قوسی سی‌سخت اختصاص داده شده است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اعلام اینکه بیش از ۲ هزار میلیارد تومان برای ساخت تونل‌ها و پل قوسی سی‌سخت اختصاص داده شده است، گفت: با تکمیل این طرح، مسیر سی سخت به مرکز استان کاهش می‌یابد.

به گزارش راه سلام، سید علی احمدزاده روز شنبه ۱۳ آبان به حضور معاون امور مجلس رئیس جمهور در بازدید از تونل‌های رفت و برگشت سی‌سخت گفت: با احداث تونل‌ها و پل قوسی سی‌سخت به عنوان بزرگترین پل کشور گام بزرگی در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری شهرستان دنا و شهر سی‌سخت برداشته می‌شود.

احمدزاده افزود: با آغاز روند ساخت پل قوسی در سی‌سخت( پل شهید نجفی) مسیرجایگزین تعیین می‌شود تا در روند ساخت خللی ایجاد نشود.

وی عنوان کرد در ابتدای انجام طرح مطالعاتی سختی کارمشخص نبود اما بعد از اینکه روند ساخت آغاز شد سختی کار خود را نشان داد و کار که باپیکور انجام شد با انفجار دنبال می‌شود.

احمدزاده با اشاره به اینکه به دلیل مشکلات زیست محیطی جابه‌جایی در مسیر پل‌ها صورت گرفت، گفت: برای اجرای برخی پروژه‌ها ممنوعیت های محیط زیستی وجود دارد.

احمدزاده با اشاره به قابلیت‌های گردشگری شهر سی‌سخت خاطرنشان کرد با احداث تونل های رفت و برگشت سی‌سخت، فاصله شهر گردشگری سی‌سخت تا مرکز استان ۲۰ دقیقه کاهش می‌یابد.

“سیدمحمد حسینی” معاون پارلمانی رئیس جمهور هم در این بازدید بر هرگونه همکاری و پیگیری برای تسریع در پیشرفت این پروژه در مرکر کشور اعلام آمادگی کرد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط