امروز : ۲۴/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۰۳

  • صفحه نخست
  • اجتماعی
  • نیروهای تاثیرگذار کهگیلویه و بویراحمد در پایتخت به اندازه نمک غذا هم نمی شوند

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

نیروهای تاثیرگذار کهگیلویه و بویراحمد در پایتخت به اندازه نمک غذا هم نمی شوند

در بحث امکانات کمترین امکانات به استان کهگیلویه و بویراحمد رسیده در حالیکه این استان حدود 25 درصد نفت و گاز کشور را تولید و صادر می کند.

کاندیدای احتمالی دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با اظهار تاسف از اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد نیروهای تاثیرگذار مُتعددِ متشکل از تمامی سلایق سیاسی در مسوولیت های ملی ندارد، اظهارداشت: نیروهای شاخص اثرگذار این استان در مرکز تصمیم سازی و تصمیم گیری کشور به اندازه نمک در غذا هم نمی شوند.

به گزارش راه سلام، ” سیدفرزاد نجات نیا ” در جمع برخی از هواداران خود در حومه چُرام، گفت: متاسفانه نیروهای تاثیرگذار از استان کهگیلویه و بویراحمد در مسوولیت های مهم کشوری و لشکری کم است و مثلا از همین شهرستان چُرام، تنها یکی دو سه نفر وجود دارد و کمتر چهره هایی را داریم که بتوانند دست ۱۰ نفر را بگیرند و برای شان اشتغال ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه نبود نیروهای تاثیرگذار در مرکز کشور، توسعه نیافتگی استان را بدنبال دارد، خاطرنشان کرد: در بحث امکانات نیز کمترین امکانات به استان کهگیلویه و بویراحمد رسیده در حالیکه این استان حدود ۲۵ درصد نفت و گاز کشور را تولید و صادر می کند.

این کاندیدای احتمالی انتخابات دوازدهم در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با تقدیر از خدمات صورت گرفته در نظام جمهوری اسلامی ایران، یادآورشد: هرچه خدمت به این استان شده در همین دوران انقلاب بوده، اما زمانی در برخی استان ها، کار آسفالت بطور کامل تمام می شد ولی در استان ما، کار آسفالت تازه داشت شروع می شد.

نحات نیا با تاکید براینکه نیروهای اثربخش در مسوولیت های ملی می تواند برای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد نقش بسزایی داشته باشند، تصریح کرد: استان هایی بوده اند که شرایط استان کهگیلویه و بویراحمد را داشته اند اما بدلیل وجود نیروهای تاثیرگذار، شرایط پیشرفت و آبادانی آنها با استان ما قابل مقایسه نیست و بسیار جلوتر از ما هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، گریزی به موضوع بیکاری و نبود فرصت های شغلی مناسب در استان کهگیلویه و بویراحمد برای جوانان جویای کار زد و ادامه داد: رویکرد به کافی نت، کافی شاپ ها ، اِسپرسوها و کافه باغ ها در این استان زیاد شده که بخش زیادی از این موضوع بدلیل وضعیت بیکاری است.

این فعال سیاسی – فرهنگی گفت: رویکرد بسمت ورزش هم همین گونه شده و کسی که خیلی درگیر کار باشد شب که می خواهد ورزش برود بسمت خواب می رود و البته همان خواب هم ورزش است.

بگفته نجات نیا، هر شهری که بسمت و سوی شب نشینی رفت و یا پیش برود، بخاطر این است که فضایی برای کار در آن شهر وجود ندارد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط