امروز : ۲۴/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۰۴

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

هشدار وزیر کشور: یک حرکت مرموزانه درباره اتباع افغانی شروع شده است

یک حرکت مرموزانه در این مدت درباره اتباع افغانستانی شروع شده که می‌خواهد ستیزشی بین جامعه ایرانی و مهاجران افغانستانی ایجاد کند.دستگاه‌های جاسوسی دشمن بعد از ناامیدی در ایجاد اغتشاش، بر روی این موضوع کار می‌کنند.

به گزارش راه سلام/ وزیر کشور گفت: یک حرکت مرموزانه در این مدت درباره اتباع افغانستانی شروع شده که می‌خواهد ستیزشی بین جامعه ایرانی و مهاجران افغانستانی ایجاد کند.

احمد وحیدی در شورای اداری شهرستان قیروکارزین، فراشبند و فیروزآباد با تبریک فرارسیدن هفته فراجا، اظهار کرد: باید نسبت به پیروزی های بزرگ مردم مظلوم فلسطین هم تبریک گفت.وقتی به ابعاد این ماجرا نگاه می‌کنیم، اطمینان می‌یابیم که مسیر نورانی انقلاب اسلامی برای تحقق اهداف آن، صحیح به پیش رفته است.

وزیر کشور با یادآوری ناکامی اعراب در جنگ‌های ۱۹۶۷ و ۱۹۷۳ با رژیم صهیونیستی افزود: در سال‌های اخیر شاهدیم که چگونه یک گروه از انسان های مجاهد، رژیم صهیونیستی را از جنوب لبنان بیرون انداختند و مقاومت توسعه یافت، اما هنگامی که نسیم انقلاب اسلامی به مردم مظلوم فلسطین رسید که آماج سیاست‌های قدرت‌های استکباری و مرتجع منطقه ای قرار گرفته بودند، مقاومتی شکل گرفت که رژیم صهیونیستی را مقهور قدرت انقلابی و جهادی یک ملت مقاوم، سرافراز، مظلوم و در محاصره ساخت.

وی یادآور شد: امروز ملت فلسطین ایستادگی می کند که نشان می‌دهد انقلاب و مقاومت اسلامی پدید آمده از هدایت ها و حرکت بزرگ حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب، به نقطه ای رسیده است که کسی پیش از آن باور نمی کرد و اکنون هم نمی توانند آن را به عقب بازگردانند.

حرکت بسوی اقتصاد مردمی

به گزارش راه سلام/ وحیدی در بخش دیگری از این نشست با اشاره به دستاوردهای علمی و فناوری کشور، گفت: دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی است اما انقلاب اسلامی با قدرت به جلو می رود. مساله مهم این است که اعتقاد به این راه صحیح و مستقیم و موفقی که در این ۴۴ سال به جلو رفته است، سست نشود.

وزیر کشور درباره مسایل مطرح شده درباره این سه شهرستان گفت: همه باید دست به دست هم بدهیم تا این مشکلات برطرف شود و همه دستگاه ها و ظرفیت ها به کار گرفته شوند.منظور از همه ظرفیت ها، منابع دولتی نیست و باید از اقتصاد مردمی استفاده کرد. تلاش ما باید این باشد که چگونه اقتصاد را مردمی سازیم.رشد تولید هم باید محقق شود که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر برنامه ریزی و توجه جدی بر کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد و گفت: این شاخص ها بسیار اهمیت دارد و مانع از بروز سایر پیامدها خواهد شد.

دشمن بدنبال ایجاد ستیزش با مهاجران

وحیدی در پاسخ به نکته‌ای درباره مهاجران افغانستانی هم اظهار کرد: یک حرکت مرموزانه در این مدت درباره اتباع افغانستانی شروع شده که می‌خواهد ستیزشی بین جامعه ایرانی و مهاجران افغانستانی ایجاد کند.دستگاه‌های جاسوسی دشمن بعد از ناامیدی در ایجاد اغتشاش، بر روی این موضوع کار می‌کنند.

وحیدی ادامه داد: مردم افغانستان، مردم مظلومی هستند که ستم‌های ابرقدرت ها چه در دوره شوروی و چه آمریکا را متحمل شده اند. قاطبه اینها مردم مظلومی هستند که به ایران پناه آورده اند.

وزیر کشور در عین حال تاکید کرد: رعایت ضوابط باید جدی گرفته شود و استانداران و فرمانداران باید در چارچوب ضوابط ابلاغی درباره اتباع و مهاجران اقدام کنند.

به گزارش راه سلام/ حفاظت از محیط زیست و تامین آب شرب سالم، دیگر موضوعی بود که وحیدی به آن اشاره کرد و تذکرات لازم را درباره حمل و نقل، نگهداری آسفالت، طرح جامع شهری و برقراری خدمات شهری برای مناطقی که در محدوه قرار گرفته اند، مطرح کرد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط