امروز : ۵/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۰۴:۴۵

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

یک قاشق از معده جوان تویسرکانی خارج شد

با تلاش تیم جراحی بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان و در عمل جراحی صورت گرفته یک عدد قاشق بلعیده شده از معده مددجوی جوان خارج شد.

به گزارش راه سلام،  قوتی چشلی متخصص جراحی بیمارستان ولیعصر(عج) تویسرکان گفت: پس از یک ساعت ونیم  جراحی، یک عدد قاشق بلعیده شده از معده بیمار جوان خارج شد و مددجو از مرگ نجات یافت.

قوتی چلشی اعلام کرد: بیمار جوان ساکن تویسرکان با علائم احساس بریدگی گلو و مری به بیمارستان ولیعصر(عج) مراجعه کرد که پس از انجام بررسی‌های اولیه بیمار و انجام سی تی اسکن،  وجود یک قاشق در معده بیمار آشکار شد

جراح بیمارستان ولیعصر(عج) تویسرکان افزود:  با توجه به اینکه قاشق و لوازم فلزی در سیستم گوارش جذب و دفع نمی‌شود و سبب انسداد دستگاه گوارش بیمار می‌شود، از همین رو بیمار جهت ادامه درمان به بیمارستان ولیعصر (عج) مراجعه کرده بود.

قوتی چلشی اظهار داشت: با توجه به شرایط بیمار طی عمل جراحی که حدود یک ساعت ونیم به طول انجامید با کمک تیم جراحی  قاشق بعلیده شده از معده وی خارج شد

قوتی چلشی درباره حال عمومی این بیمار گفت: با توجه به عمل جراحی موفق و انجام اقدامات و حمایت‌های  درمانی بعد از عمل، حال عمومی این بیمار خوب است.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط