امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۲:۴۴

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

اعلان اسامی اعضای هیات اجرایی در گچساران/ ۲ نفر نیامده انصراف دادند

فرماندار گچساران در استان کهگیلویه و بویارحمد از مشخص شدن اسامی اعضای هیات اجرایی اصلی و علی البدل دوازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبرداد و البته گفت که 2 نفر از این اعضاء بعد از برگزاری انتخابات امروز، انصراف دادند.

“روانبخش دیهیمی خوب” در گفت و گو با راه سلام گفت: امروز نوزدهم مهرماه با حضور ۲۷ نفر از جمع ۳۰ نفر دعوت شده برای انتخاب هشت عضو اصلی و پنج عضو علی البدل هیات اجرایی برای دوازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران، اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی این انتخابات در شهرستان مشخص شدند.

وی با بیان اینکه براساس قانون، حضور نیافتن سه نفر از معتمدین دعوت شده در این انتخابات، منع قانونی برای برگزاری انتخابات بدنبال نداشت، اظهارداشت: با حضور ۲۰ نفر از جمع ۳۰ معتمد نیز می توانستیم این انتخابات را برگزار کنیم.

فرماندار گچساران با اشاره به نحوه برگزاری انتخابات و مشخص شدن اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی در این شهرستان، خاطرنشان کرد: یک نفر از اعضای اصلی و یک نفر از اعضای علی البدل بعد از برگزاری انتخابات و مشخص شدن آراء بدلیل مشغله های کاری، از هیات اجرایی انصراف و نفرات بعدی جایگزین آنان شدند.

دیهیمی خوب گفت: براساس آرای کسب شده، اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی دوازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان گچساران مشخص و به ستاد انتخابات و هیات نظارت استان اعلان می شوند.

وی اسامی اعضای اصلی هیات اجرایی انتخابات گچساران را به ترتیب آقایان ۱- علی سینا ۲۶ رای ۲- سیدمهدی طاهری ۲۴ رای ۳- جهانبخش جمال مقدم ۲۳ رای ۴- علی قنبری ۲۳ رای ۵- سیدمحمد حسینی ۲۲ رای ۶- محمدرضا کوهکن ۲۲ رای ۷- حسن غضنفری ۲۰ رای و مهدی رجبی ۱۷ رای برشمرد که البته وی انصراف داد و سجاد کاظمی نفر دوم اعضای علی البدل جایگزین او شد.

به گزارش راه سلام، فرماندار گچساران، اسامی اعضای علی البدل این انتخابات را هم به ترتیب ۱- آقای عبدالکریم قاضی فر با ۹ رای که انصراف داد ۲- سجاد کاظمی با شش رای که بدلیل انصراف آقایان رجبی و قاضی فر، بعنوان عضو اصلی معرفی شد ۳- موسی عباسی با شش رای ۴- سیدمحمدجواد بیعت اصل با پنج رای و ۵- حبیب الله الماسی با چهار رای عنوان کرد.

دیهیمی خوب گفت: مُعتمدینی که در انتخابات امروز اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی دوازدهمین انتخابات مجلس در گچساران حق رای داشتند، از هیات نظارت بر انتخابات، تائید صلاحیت گرفته بودند.

وی افزود: تاکید ما و تمامی نهادهای نظارتی براین است که اعضای هیات اجرایی و معتمدین در انتخابات نباید نسبت به کاندیداها سوگیری داشته باشند و این را بدانند که آرای مردم حق الناس است و نباید بگونه ای عمل کنند که امنیت، سلامت و مشارکت انتخابات برهم زده شود.

فرماندار گچساران البته نگفت که در انتخاب معتمدین و اعضای هیات اجرایی بر انتخابات دوازدهم در این شهرستان، سوگیری شده است یا نه.

به گزارش راه سلام، در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی، اعتبارنامه “غلامرضا تاجگردون” نماینده ادوار نهم و دهم این حوزه انتخابیه در مجلس که در انتخابات مجلس یازدهم توانسته بود با کسب ۳۳ هزار رای، پیروز قطعی در این انتخابات باشد مورد تائید برخی از نمایندگان این مجلس واقع نشد و بعد از گذشت ۲ سال، انتخابات میان دوره ای برای این حوزه انتخابیه برگزار گردید.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط