امروز : ۲۴/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۳:۱۷

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

بزرگواری: آرزو داشتم لنده از بُن بست خارج شود اما بعد از هشت سال همچنان در بُن بست مانده است

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به محرومیت های گسترده در شهرستان لنده، تاکیدکرد که متاسفانه این مشکلات نگران کننده و بعد از اتمام دوران وکالت او در مجلس، باوجود برخی کارها که انجام شده اما همچنان این مشکلات پابرجا هستند.

به گزارش راه سلام/ “سیدعلی محمد بزرگواری” در جمع برخی از نخبگان شهرستان لنده با تشریح اقدامات صورت گرفته زیرساختی برای این شهرستان در دوران نمایندگی مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در هشت سال گذشته اوضاع منطقه را می دیدم و آرزو داشتم شهرستان لنده از بن بست خارج شود، مشکلاتش کم شود اما آنچه برای این شهرستان در حوزه های زیرساختی آب و برق و گاز اتفاق افتاد مربوط به همان نهضتی است که در دوران وکالت ما در مجلس اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه البته بعد از ما کارهایی هم شد ولی متاسفانه چاله و چوله های شهرستان فراوان است، اظهارداشت: باید کارخانجاتی در کهگیلویه بزرگ احداث شود تا بتوان اشتغالزایی پایدار در منطقه ایجاد کرد.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی گفت: این کارخانه در حوزه فسفات باشد یا در حوزه کشاورزی، فرقی نمی کند چه کارخانه ای باشد، اگر این کارخانه ها باشند جوانان این حوزه در سرزمین و زادگاه خودشان دارای شغل می شوند و بهتر می توانند به جامعه خود خدمت کنند.

بزرگواری افزود: وقتی مدیریت نباشد حتما جوانان کهگیلویه بزرگ از نبود فرصت های شغلی مناسب در رنج و عذاب بوده و متاسفانه بدلیل نبود مشاغل مناسب هم فقر اقتصادی بر زندگی روزانه آنان حکمفرما می شود.

وی پتانسیل های بالقوه، بالفعل و ظرفیت های خدادادی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ را فراوان خواند و یادآورشد: وظیفه نماینده مجلس، قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون است و می طلبد مردم بویژه جوانان در فراهم ساختن بسترهای اشتغالزایی در بخش خصوصی، مشارکت دوچندان تری داشته باشند.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط