امروز : ۲/ تیر /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۴۴

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

بزرگواری: من نه قاچاقچی موادر مواد مخدر را آزاد می کنم و نه لیدرپروی می کنم

نماینده ادواره هفتم و هشتم و کاندیدای انتخابات دوازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ تاکیدکرد که هیچگاه بدنبال لیدرپروری نبوده و نخواهد بود.

به گزارش راه سلام، “حجت الاسلام و المسلمین سید علی‌محمد بزرگواری” در جمع بزرگان طایفه خواجه در منطقه سادات با تاکید براینکه هشت سال در دوره نمایندگی و ۴۰ سال بعد از انقلاب شفاف و رو راست با مردم زندگی کردم و نه جیبی دوختم و نه رانتی داشتم و برای همین سرم را بالا می‌گیرم و درد مردم را بدون ترس فریاد می‌زنم، اظهارداشت: در تاریکی ننشینید و روشنایی را بپایید بلکه به پاخیزید و به روند معیوب توسعه کهگیلویه پایان دهید و مسیر هشت ساله توسعه این دیار را از سر بگیریم چرا که کارهای ناتمام زیادی داریم.

وی گفت: روزی به من می‌گفتند که به جای پیگیری جاده باغچه سادات، چارتا کار شخصی کنید بهتر است و رای بیشتری می‌آورید، اما من فکرم این است که وقتی جاده باشد، سرمایه‌گذار می‌آید، کار راه می‌اندازند و جوانان ما سر کار می‌روند و اکنون هم هر چند با نقطه مطلوب فاصله داریم اما همین الانم هر چند متر یک جوان یا حتی یک پیرزن در حاشیه این جاده دارند قهوه و چای می‌فروشند.

نماینده ادواره هفتم و هشتم و کاندیدای انتخابات دوازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ افزود: واقعا اگر مردم در بین نامزدها کسی را دلسوزتر، پیگیرتر، متخصص‌تر و موثرتر از من سراغ دارند به او رأی دهند چرا که واقعا از ته دل می‌گویم اگر شرایط انتخاب فردی جوان‌تر و متخصص‌تر در کهگیلویه بزرگ فراهم بود، با وجود فشارهای مردمی ولی باز هم نامزد نمی‌شدم اما برخی‌ها بنا ندارند سرنوشت این مردم و قدرت را رها کنند، بنابراین مجبورم بمانم تا شرایط تغییر را فراهم و هموار کنم.

بزرگواری با بیان اینکه برخی‌ها برداشت غلطی می‌کنند و می‌گویند فلانی گفته من کارهای شخصی مردم را انجام نمی‌دهم، خاطرنشان کرد: من این را نمی‌گویم، اتفاقا در این دوره با شناخت و ارتباطات بیشتری که با وزارتخانه‌ها و هلدینگ‌ها دارم امورات مردم را بیشتر از قبل پیگیری می‌کنم.

وی گفت: حرف من این است که اولا کارهای عمومی و عام المنفعه اولویت من است چرا که با این کارها، مسایل شخصی مردم که عموما استخدام است خود به خود حل می‌شوند؛ حرف دوم من این است که کارهای شخصی اما قانونی مردم را باید پیگیری کرد نه مواد مخدر قاچاقچی را آزاد کنم، حقی را ناحق کنم یا قاتل را از پای دار پایین بیاورم و این دست کارها، این‌ کارها را من نمی کنم و کسی بخاطر این کارها به من رأی ندهد.

کاندیدای انتخابات دوازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با تاکید براینکه دولت‌ها، مجلس‌ها، استانداران و وزیر و وکیل می‌آیند و می‌روند و آنچه مهم است اصل نظام و عملکرد ما در مقابل خداوند و مردم است، اظهارداشت: ناامنی اقتصادی بزرگترین دغدغه مردم است چرا که سرقت‌ها از طویله‌ها و احشام به شرکت‌ها و هلدینگ‌ها تغییر کرد و برخی با پرویی تمام روی سفره شهدا به اسم انقلاب مستضعفان و‌ کپرنشین‌ها، به مردم و بیت‌المال خیانت می‌کنند و چپاول می‌کنند‌.

بزرگواری افزود: شاید ۲۰ درصد مشکلات ما به تحریم‌ها مربوط است، اگر مجلس ما به وظایفش عمل کند، شاهد خیلی از مشکلات نخواهیم بود و روزی گروه‌های مختلف نقشه تجزیه ایران را به هفت منطقه داشتند و اگر نبود یک رهبری واحد، اکنون سرنوشت ما از کشورهایی چون افغانستان بهتر نبود.

وی گفت: حقیقتا کارهای خوبی را به ویژه در حوزه آب و مجوزها گرفتیم اما پیگیری نشدند و نیمه تمام رها شدند که اگر مردم به من اعتماد کنند این کارهای خوب را در یک دوره دیگر به نتیجه می‌رسانم‌.

این کاندیدای انتخاباتی تاکیدکرد راه نجات ما در کارهای عام‌الننفعه و عمومی است که منطقه ما آباد شود قطعا همه سود می‌برند.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط