امروز : ۱/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۲۳

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

تاج گردون به خواست ملت، کاندیدای انتخابات مجلس شد

رئیس کمیسیون های بودجه و تلفیق مجالس نهم و دهم شورای اسلامی که اعتبارنامه او در مجلس یازدهم به تائید برخی از نمایندگان مجلس نرسید، کاندیدای دوازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش راه سلام، “غلامرضا تاجگردون” با انتشار مطلبی، از ثبت نام نهایی خود برای کاندیداتوری در انتخابات دوازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گچساران و باشت خبرداد.

وی در این پیام کوتاه اینگونه نوشت: “در پاسخ به درخواست و اَمر مردم، باتوکل به عنایات و الطاف پروردگار متعال، یاری و همراهی ملت و تلاش برای ایرانی سرافراز، وظیفه خود دانستم در دوازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه گچساران و باشت ثبت نام کنم.”

تاجگردون و انتخابات

“غلامرضا تاجگردون” در انتخابات نهم مجلس با کسب ۳۴ هزار و ۹۵۶ رای به مجلس نهم راه یافت.

وی در انتخابات دهم مجلس و از مجموع ۸۹ هزار و ۷۳۳ رای در حوزه انتخابیه گچساران و باشت، توانست با بدست آوردن ۶۶ هزار و ۱۰۳ رأی به مجلس دهم راه پیدا کند.

به گزارش راه سلام/ اختلاف آرای تاج گردون در این انتخابات با رقیب خود ۴۳ هزار رای بود.

او در انتخابات یازدهم مجلس هم با کسب ۳۸ هزار و ۴۲۲ رای از مجموع ۷۶ هزار و ۵۲۸ رای صحیح ماخوذه به عنوان منتخب مردم به مجلس یازدهم راه پیدا کرد.

در این انتخابات، سید قدرت الله حسینی بحرینی ۲۱ هزار و ۴۱۴، اردلان زینل زاده هشت هزار و ۹۷۷ ، هومن عسکری هفت هزار و ۶۳۷، میلاد گرجی زاده ۷۸ و بهنام همتی نیز صفر رای را کسب کردند.

در روز هیجدهم تیرماه ۱۳۹۹ اما از ۲۵۱ رای اخذ شده برای اعتبارنامه تاجگردون، ۱۰۲ رای موافق گزارش کمیسیون تحقیق، ۱۲۸ نفر مخالف بودند و ۲۱ نفر نیز رأی ممتنع دادند.

با رد اعتبارنامه تاجگردون، انتخابات میان دوره ای در حوزه انتخابیه گچساران و باشت بعد از ۲ سال برگزار شد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط