امروز : ۱۰/ اسفند /۱۴۰۲ - ساعت ۱۶:۴۰

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

دومین نماینده مجلس هم که ردصلاحیت شد را بشناسید + توضیح و تصویر نماینده

راه سلام/ محمودزاده، نماینده مهاباد: رد صلاحیت شدم/ حتما اعتراض خواهم کرد/ گفته بودند که باید با چند نماینده منتقد برخورد شود.

جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اعلام خبر ردصلاحیتش به راه سلام گفت: به نظر من این اتفاق بر اساس همان گزارشی است که چند ماه پیش در روزنامه ایران منتشر شد که گفته شد؛ باید با چند نماینده منتقد برخورد شود و این برخورد سیاسی بوده و از روی مستندات قانونی رخ نداده است.

وی افزود: رد صلاحیت شدم. متاسفانه در هیات اجرایی به استناد بند ۴ ماده ۳۳ رد صلاحیت شدم که جای تعجب است زیرا این بند می‌گوید اقدام علیه امنیت داخلی و خارجی محکوم شده‌اند در صورتی که من هیچ محکومیتی ندارم و هیچ زمانی در هیچ دادگاهی حضور پیدا نکردم و هیچ پرونده‌ای نداشتم.

این نماینده مجلس به راه سلام گفت: بندی را آوردند که جای تعجب است. اجرا باید بر اساس مبانی قانونی باشد.

محمودزاده گفت: حتما اعتراض خواهم زد. در ثبت نام اولیه استعلام دادگستری مثبت بود که مرحله دوم را انجام دادم و این در حالی است که بندی آورده شده که وجود خارجی ندارد.

وی گفت: به نظر من این اتفاق بر اساس همان گزارشی است که چند ماه پیش در روزنامه ایران منتشر شد که گفته شد؛ باید با چند نماینده منتقد برخورد شود و این برخورد سیاسی بوده و از روی مستندات قانونی رخ نداده است.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط