امروز : ۱/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۲۴

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

میدان انتخابات را از قبرستان ها به دانشگاه ها بیاورید

علی خرامین، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به رئیس دانشگاه یاسوج نوشت: "کاش مسئولین سایر دانشگاه‌ها این رویه مقدس جنابعالی را پیشه کنند و میدان انتخابات را از قبرستان‌ها به دانشگاه‌ها آورده و با تبیین و آگاه‌سازی زمینه انتخاب شایسته، اصلح و بایسته را فراهم نمایند."

به گزارش راه سلام/ متن نامه به شرح زیر است.

به نام خدا
برادر بزرگوار جناب آقای دکتر کرمی ریاست محترم دانشگاه یاسوج

نامه مورخه ۲۰ دی ماه حضرتعالی مبنی بر دعوت از نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی بارقه‌امیدی از باور به دانشگاه و دانشجو را برای بنده رقم زد. در اوج نا‌امیدی از استیصال اجتماعی غم‌انگیز مرکز علم و دانش، این نامه نشان داد که هنوز می‌توان به این چراغ روشنی بخش و مهد همه حرکت‌های نجات آفرین صد ساله اخیر‌امیدوار بود. اینجانب ضمن اطلاع از اینکه در این مسیر باید برای کشتی گرفتن مجبور به خم شدن باشم.

آمادگی خود را برای هرگونه حضور در آن جایگاه تعلیم، دانش و تخصص اعلام می‌نمایم. لازم به یادآوری است فراهم آوردن زمینه مناظره در رأس این حضور می‌تواند راهگشای بسیاری از ابهامات و آسان نمودن تفاوت‌ها باشد.

کاش مسئولین سایر دانشگاه‌ها این رویه مقدس جنابعالی را پیشه کنند و میدان انتخابات را از قبرستان‌ها به دانشگاه‌ها آورده و با تبیین و آگاه‌سازی زمینه انتخاب شایسته، اصلح و بایسته را فراهم نمایند.

شما‌ها مسئولین دانشگاه‌ها بیشتر از هرکسی تاوان دخالت‌های نابجا و غیر عالمانه افراد را پس داده‌اید و نیک‌تر می‌دانید انتخاب‌های غلط چه زخم‌هایی بر پیکر این جامعه به یادگار گذاشته‌اند.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط