امروز : ۵/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۰۴:۴۲

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

عصبانیت آیت الله ملک حسینی از توهین های انتخاباتی در فضای حقیقی و مجازی

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: در انتخابات نزدیک، میزان توهین‌ها و فحش‌هایی که افراد به هم می‌دهند ده‌ها و صدها برابر عدد رای‌هایی است که می‌دهند.

به گزارش راه سلام، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در نشست تفسیر نهج البلاغه اظهار داشت: بدون شک انسان متقی وقتی به احوال خود نظر می‌کند غصه می‌خورد که چرا بهتر و یا بیشتر نیست.

وی عنوان کرد: نگاه به جامعه هم که بکند باز غصه‌دار می‌شود کدام انسان باشرف و متقیست که نشنود این جمله را که برخی از کسانی که نماز می‌خواندند امروز دیگر نماز نمی‌خوانند هر انسانی دین داشته باشد ناراحت می‌شود.

ملک حسینی ابراز کرد: چطور اگر انسان بشنود تعداد نمازگزاران بیشتر شده روحش تازه‌تر می‌شود طبیعتاً اگر بشنوند افرادی با لجاجت یا کج سلیقگی از دین کنار کشیده‌اند، غصه دار می‌شود.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: در انتخابات نزدیک میزان توهین‌ها و فحش‌هایی که افراد به هم می‌دهند ده‌ها و صدها برابر عدد رای‌هایی است که می‌دهند.

ملک حسینی افزود: هر انسان باشرف و متقی که بفهمد به جای ادب در رسانه‌ها و فضای مجازی بی ادبی در حال رواج پیدا کردن است، یا کسی قدرت دارد و رسانه و روزنامه هر غلطی می‌کند علیه دیگران، انسان غصه دار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه افراد مظلوم که شود آدم غصه دار می‌شود،ادامه داد: هر روز و هر لحظه انسان به خود و جامعه فکر کند می‌شنود چیزهایی که او را حزین و غصه دار می‌کند و بدون شک این حزن زیبا و مقدس است و ترغیب‌گر انسان به سوی خوبی‌های خودش و اصلاح جامعه است.

ملک حسینی یادآور شد: اگر انسان تقوا داشته باشد وقتی می‌گویند در این سایت و فضای مجازی ببیند رقبای انتخاباتی و طرفدارانشان چه بر سر هم می‌آورند و چه توهین‌ها به هم می‌کنند، آدم اگر رگ دینی داشته باشد غصه‌دار می‌شود.

وی با بیان اینکه انسان مومن تحولات پیرامون بر جان و کانون احساسش تاثیر می‌گذارد، گفت: کدام انسان متقی بشنود زنان مینا به زمین گذاشته‌اند و چادر در آورده‌اند، نگران نشود و کدام انسان متقی است بفهمد دخترانی حجاب کرده‌اند و شاد نشود.

به گزارش راه سلام/ متاسفانه کلیپی هم اکنون مرتبط با سخنرانی رئیس ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد واحد در حال دست به دست شدن است که این رئیس ستاد انتخاباتی بصراحت و بصورت صریح به ” دکتر مهدی روشنفکر ” نماینده کنونی بویراحمد واحد، توهین های پی در پی می کند که موجب تاسف و تاثر مردم استان کهگیلویه و بویراحمد شده است.

البته بنظر می رسد این سخنان توهین آمیز بازخوردهای بسیار منفی در ادامه مسیر انتخاباتی بهمراه داشته باشد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط