امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۳:۰۳

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

وکیلی کاندیدای انتخابات در تهران نشد/ می خواهند خالص سازی کنند، ثبت نام نکردم

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: در مرحله مقدماتی برای اعتراض و مرزبندی با براندازان برای انتخابات ثبت‌نام کردم، ولی در مرحله اصلی برای مرزبندی با خالص‌سازان ثبت‌نام نکردم.

به گزارش راه سلاممحمدعلی وکیلی گفت: اراده دستگاه‌های اجرایی بر خالص‌سازی است و برای اینکه کمکی به این اراده نکرده‌ باشم، در مرحله اصلی از ثبت‌نام پرهیز کردم. اگر انتخابات مشارکتی و حداکثری باشد، اصلاح‌طلبان برای انتخاب شدن شانس دارند.

وی گفت: مسیری که تاکنون طی شده مسیر انتخابات مشارکتی نیست و هر قدمی که برداشته شده در مسیر انتخابات انقباضی و حداقلی بوده‌است. در یک انتخابات حداقلی اصلاح‌طلبان شانس چندانی ندارند؛ با این حال همین حداقل اصلاح‌طلبانی هم که ثبت‌نام کردند فعلا توسط هیأت‌های اجرایی رد صلاحیت‌ شدند.

فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: پزشکیان، مطهری، رحیمی‌جهان‌آبادی رد صلاحیت شدند و گویا همین تعداد اصلاح‌طلبی که ثبت‌نام کردند را هم نتوانستند تحمل کنند. به قول حدادعادل به سمت مجلسی انقلابی‌تر می‌رویم.

وکیلی اظهار داشت: اگر رد صلاحیت‌های کنونی هم رخ نمی‌داد باز هم بعید بود اصلاح‌طلبان قصد ارائه لیست داشته باشند، چه برسد به الان که بهانه‌ رد صلاحیت را دارند./

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط