امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۲:۴۹

  • صفحه نخست
  • احزاب و انتخابات
  • کاندیدای جوان انتخابات در کهگیلویه بزرگ: نه لیدر دارم نه لودر/ آقایان، همچنان وعده های اشتغال دروغین جوانان را سر می دهند

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

کاندیدای جوان انتخابات در کهگیلویه بزرگ: نه لیدر دارم نه لودر/ آقایان، همچنان وعده های اشتغال دروغین جوانان را سر می دهند

وعده های قدیمی که چندین سال است همان‌ها تکرار می شود نمی‌تواند جوانان ما را خام خود کند.

مختار خلخال”، فعال سیاسی اجتماعی در گفت و گو با راه سلام، ضمن اشاره به وضعیت نابسامان محرومیت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه استان چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد باوجود تمام ظرفیت‌های طبیعی موجود در آن اما باز هم جوانان و نخبگان دانشگاهی استان با مشکل بیکاری یا عدم امنیت شغلی رنج میبرند.

خلخال افزود: ظرفیت‌های بزرگی که از آن به نفع جوانان استان استفاده نمی‌شود بنحوی که درخواست‌های اشتغال جوانان استان با کارتون موز در صحن علنی مجلس رو نمایی می شوند.

وی با اشاره به عمق محرومیت در کهگیلویه بزرگ گفت: شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه بزرگ باوجود ظرفیت‌های عظیم که با فعال کردن آن‌ها میتوان تعدادزیادی از جوانان را بعنوان نیروی کار جذب کرد اما متاسفانه یا تمایلی برای فعال کردن این ظرفیت‌ها دیده نمی‌شود یا اگر جایی هم فعال شود با لیست بازی و استخدام نزدیکان برخی آقایان بیشتر باعث ناامیدی جوانان می‌شوند.

خلخال گفت: برخی در زمان انتخابات با وعده های تکراری خود از فعال سازی ظرفیت‌هایی مانند معادن و پالایشگاه‌های کهگیلویه بزرگ جوانان و مردم را ترغیب می‌کنند با آن ها همراه شوند اما مشاهده می‌کنیم با کوچکترین زمزمه فعال سازی یکی از ظرفیت ها اقدام به توصیه لیست نزدیکان خود و استخدام سفارشی آن ها می کنند.

این فعال سیاسی افزود: چنین اشخاصی نه به فکر جوانان بلکه به فکر نزدیکان خود هستند و سال‌هاست با وعده‌های تکراری در انتخابات حاضر می‌شوند.

خلخال گفت: برخی از همان آقایان که این روزها تبلیغات زود هنگام انتخاباتی خود را در جلسات خانگی و شبانه نیز شروع کردند درحال بازگو کردن همان وعده‌های قدیمی و تکراری خود برای یارکشی هستند.

کاندیدای احتمالی انتخابات دوازدهم در کهگیلویه بزرگ افزود: جلسات شبانه زودهنگام و وعده های قدیمی که چندین سال است همان‌ها تکرار می شود نمی‌تواند جوانان ما را خام خود کند. درست است امثال من و جوانان کهگیلویه بزرگ نه لیدر دارند نه لودر اما بدانند جوانان فریب وعده های همیشگی و تکراری را نخواهند خورد و پرچم مطالبه گری و عدالتخواهی را علم خواهند کرد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط