امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۳:۱۰

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

کنایه سنگین یک فعال سیاسی اصولگرا به مجلس یازدهم

راه سلام/ یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: متأسفانه اکثر نمایندگان مجلس یازدهم که در ۳.۵ سال گذشته عملکرد مطلوبی از خود به جای نگذاشتند، دوباره قصد کاندیداتوری دارند حال آنکه تصور می‌کردیم این‌ها بروند جایی خود را پنهان کنند، نه آنکه دوباره برای ورود به مجلس ثبت نام کنند.

هدایت الله خادمی فعال سیاسی اصولگرا درباره عملکرد مجلس یازدهم گفت: بزرگترین هنر مجلس یازدهم ضربه اساسی به کشور، نظام، منافع ملی و مردم بود که ریزش اعتماد سرمایه اجتماعی و سقوط شأن مجلس را در پی داشت. البته از دیگر هنر‌های برجسته برخی نمایندگان این دوره آن است که بیزینس هم می‌کنند.

به گزارش راه سلام، بخش‌هایی از گفت و گوی خادمی را در ادامه می‌خوانید:

آن‌ها شأن مجلس را پایین آوردند، چون دوره‌های گذشته وقتی تصمیم به کاندیداتوری می‌گرفتیم، با سری بالا و سینه‌ای جلو بین مردم می‌رفتیم و با آن‌ها برای مشارکت در انتخابات و کسب رأی صحبت می‌کردیم؛ حتی کسانی که تصمیم به رأی دادن نداشتند با ۲۰ دقیقه صحبت مجاب می‌شدند که در تصمیم شان تجدید نظر کنند و رأی بدهند.

الان هر جا با مردم صحبت می‌کنیم مردم با ۲۰ دقیقه صحبت ما را مجاب می‌کنند که از کاندیداتوری مجلس انصراف دهیم مثلا می‌گویند «شما با این جایگاه و تجربه به فکر حفظ شأن و شخصیت خودت باش و کاندیدا نشو». واقعا شأن مجلس به کجا رسیده که مردم چنین قضاوتی درباره اش دارند.

واقعا کسانی که این طور شأن مجلس را پایین آوردند، بزرگترین ضربه را به نظام و اعتماد مردم وارد کردند. امیدوارم فضای رقابت در انتخابات باز شود و افراد کارآمد و قوی بتوانند در عرصه حاضر باشند تا کسانی که تنها دغدغه شان از نمایندگی مجلس گرفتن شاسی بلند است اجازه ورود به پارلمان پیدا نکنند.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط