امروز : ۳۱/ تیر /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۴۸

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

۲۶ نفر تا پایان روز سوم، کاندیدای انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد شده اند

رئیس ستاد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد کاندیداهای ثبت نام کرده انتخابات دوازدهم مجلس شورای اسلامی تا پایان روز سوم ثبت نام در این استان را ۲۶ کاندیدا عنوان کرد.

“سیدجواد هاشمی مهر” در گفت و گو با راه سلام گفت: تاکنون و البته تا پایان روز سوم ثبت نام از کاندیداهای انتخابات دوازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی، ۲۶ نفر برای کاندیداتوری در این انتخابات، ثبت نام خود را نهایی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه  مرحله ثبت‌نام نهایی داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۷ مهر آغاز و تا ساعت ۱۸ روز چهارشنبه سوم آبان ادامه دارد، اظهارداشت: در این مرحله، صرفٱ افرادی امکان ثبت‌نام دارند که در مرحله پیش‌ثبت‌نام کد رهگیری دریافت کرده باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: از مجموع کاندیداهای ثبت نام شده در این استان تا پایان روز گذشته،  ۱۱ نفر از حوزه انتخابیه بویراحمد، هشت نفر از حوزه انتخابیه گچساران و هفت نفر از حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ ثبت نام خود را برای کاندیداتوری انتخابات دوازدهم مجلس در این استان نهایی کرده اند.

هاشمی مهر با اشاره به اینکه در مرحله پیش‌ثبت‌نام کاندیداهای احتمالی انتخابات، ۴۰۱ نفر از استان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده بودند، یادآورشد: در مرحله ثبت‌نام نهایی، امکان تغییر حوزه انتخابیه برای داوطلبان فراهم است.

به گزارش راه سلام، سه نفر از استان کهگیلویه و بویراحمد بعنوان مُنتخب مردم در انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی، روانه خانه ملت در بهارستان می شوند.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط