امروز : ۵/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۰۴:۵۴

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

آراء صادره علیه شهرداری یاسوج بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان است

شهردار یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان ریالی آرای صادره علیه شهرداری این شهر از سوی نهادهای دولتی، شرکت های خدمات رسان و افراد حقیقی را بیش از 150 میلیارد تومان عنوان کرد.

“کیوان آشنا” در گفت و گو با راه سلام گفت: متاسفانه شکایات متعددی از سوی افراد حقیقی و نهادهای حقوقی باعث وارد شدن خسارت به شهرداری یاسوج شده، بگونه‌ای که بدلیل این شکایات، روزانه شاهد مسدود شدن حساب های بانکی شهرداری هستیم.

وی با تاکید براینکه مسدود شدن حساب‌های بانکی شهرداری یاسوج از یک سو مشکلاتی را برای ما بدنبال دارد و بازگشایی دوباره آنها از سوی دیگر، زمان بَر است، اظهار داشت: گاها می‌خواهیم برای کارکنان و کارگران شهرداری، حقوق و یا رفاهیاتی پرداخت کنیم که بدلیل مسدود شدن حساب های بانکی، با مشکلات زیادی روبرو می شویم.

شهردار یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: متاسفانه بیشترین مشکلات در بخش آرای صادره توسط نهادهای دولتی و شرکت های خدمات رسان بوجود آمده و می آید که انتظار داریم شهرداری را در این ارتباط همراهی کنند.

آشنا با بیان اینکه اگر مدیران و مسوولان دولتی با شهرداری یاسوج همکاری نکنند و بخواهند میزان مطالبات خود را براساس احکام صادره دریافت کنند، یادآورشد: اگر این اتفاق رخ دهد تردید نکنید که شهرداری هیچ خدماتی نمی تواند به شهروندان ارائه دهد.

وی گفت: در حال رایزنی با برخی از مدیران ادارات دولتی و شرکت های خدمات رسان در این زمینه هستیم اما واقعیت این است که اگر دولت و دولتمردان در استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرداری یاسوج را در تمامی بخش ها همراهی نکنند، شهروندان و خود مسوولان نباید انتظار اجرایی شدن برنامه های شهرداری این شهر را از ما داشته باشند.

شهردار یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از مدیران و مسوولان نهادهای دولتی و شرکت های خدمات رسان در این استان مُصرانه خواست برای اجرایی شدن برنامه های شهری با شهرداری این شهر از خود همکاری بیشتری نشان دهند./ایلنا

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط