امروز : ۹/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۱:۰۱

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

معاون استاندار: اگر مزایای سد خرسان سه زیاد باشد احداث می شود

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که اگر مزایای احداث سد خرسان سه در دهستان سادات محمودی دنا بیشتر از معایب آن باشد بطورحتم این سد احداث می شود.

به گزارش راه سلام، “علی محمد روستا” در دیدار با برخی اهالی دهستان سادات محمودی دنا که خواستار احداث نشدن این سد در زادگاه شان بودند، اظهارداشت: احداث و اجرای سد خرسان سه، یک موضوع ملی است و چنانچه این سد بخواهد اجرایی شود مزایا و معایب آنها بررسی می شود.

وی با بیان اینکه چنانچه مزایای احداث این سد بیشتر از معایب آن باشد، احداث آن قطعاً صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: اجرای سد خرسان سه در دهستان سادات محمودی دنا،  مخالفان و موافقانی دارد که باید نظریات آنها را بخوبی شنید.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اهالی منطقه محل احداث این سد دغدغه های فراوانی راجع به تملک اراضی خود دارند و چون این طرح، یک طرح ملی است باید تدابیر لازم اندیشیده شود.

روستا با اشاره به برخی آمارها در ارتباط با احداث سد خرسان سه، یادآورشد: عملیات اجرایی این سد از سال ۸۶ آغاز شده و اکنون در حال اخذ مجوزهای لازم می باشد و در مرز استان های کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری با پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصد واقع شده است.

اعتبارات به هیچ عنوان نباید برگشت بخورد

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود تاکیدکرد که اعتبارات ادارات دولتی و شرکت های خدمات رسان در این استان، تحت هیچ شرایطی نباید برگشت بخورد و اعتبارات پروژه ها و طرح ها باید جذب شود.

روستا گفت: روزانه پیگیر هستیم که ادارات دولتی، تمامی اعتبارات را بطور کامل جذب کنند و تعلل و یا سهل انگاری احتماعی باعث برگشت خوردن اعتبارات نشود.

وی از اجرای سه پروژه مهم آبی در مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد شامل آبریزک دهستان دشمن زیاری کهگیلویه، تنگ نایاب سرآسیاب یوسفی بهمئی و آبعلی زیلایی مارگون خبرداد و تاکیدکرد: اعتبارات این طرح‌ها به هیچ عنوان نباید برگشت بخورد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: امسال بدون شک در این استان، برگشت اعتبار نخواهیم داشت و دستگاه‌های اجرایی موظف شده اند اعتبارات باقی مانده را جذب کنند.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط