امروز : ۵/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۰۶:۲۵

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

اجازه نمی دهم یک رأی در انتخابات جابجا شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجازه نخواهیم داد حتی یک رأی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی جا به جا شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجازه نخواهیم داد حتی یک رأی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی جا به جا شود و فعالیت تمامی مدیران و فرمانداران در شهرستان‌های ۹‌گانه استان زیر ذره بین قرار قرار خواهد گرفت.

به گزارش راه سلام، سید جواد هاشمی مهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رأی مردم حق الناس است و اجازه نخواهیم داد حتی یک رای در انتخابات مجلس شورای اسلامی جا به جا شود.

وی تأکید کرد که خرید و فروش رأی مردم از لحاظ دینی و شرعی خلاف است و با متخلفان مطابق قانون برخورد خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با شاره به تعداد نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تاکنون ۳۹۶ مرد و ۲۰ زن در انتخابات مجلس دوازدهم نام‌نویسی کرده‌اند.

هاشمی مهر با اشاره به تمدید مهلت اعتراض به نتیجه صحت سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس، عنوان کرد: متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا امروز، سوم مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت اعتراض خود از نتیجه صحت سنجی مدارک اقدام کنند.

وی ادامه داد: آن دسته از متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجع صادر‌کننده گواهی، مورد تأیید قرار نگرفته است، فقط تا امروز از ساعت ۸ الی ۱۸ فرصت ثبت اعتراض در سامانه keshvar. moi.ir را دارند.

هاشمی مهر تأکید کرد: آن دسته از متقاضیانی که مدارک آن‌ها پس از اعلام نظر ثانویه مراجع مذکور، همچنان مورد تأیید قرار نگرفته باشد، می‌توانند جهت رفع نقص، به صورت حضوری به دستگاه مورد نظر مراجعه کنند که در صورت تأیید مدرک، مرجع رسیدگی‌کننده فرصت دارد تا تاریح بیست و ششم مهرماه (یک روز قبل از شروع ثبت نام) نظر خود را به ستاد انتخابات کشور اعلام کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیا کرد: تنها افرادی که تأیید مدارک و اطلاعات آنان از سوی تمامی مراجع مربوطه صادر شده باشد، مجاز به ثبت نام الکترونیکی نهایی از تاریخ ۲۷ مهر ماه به مدت هفت روز خواهند بود.

استان کهگیلویه وبویراحمد با جمعیتی بیش از ۷۲۰ هزار نفر و ۹ شهرستان و ۱۸ شهر، سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

سید جواد هاشمی‌مهر، معاون سیاسی کهگیلویه و بویراحمد: اجازه جابه‌جایی یک رأی را در انتخابات نمی‌دهیم + اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور: 
اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور: مهلت اعتراض به نتیجه صحت سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس تمدید شد

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۷ اعلام کرد متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا دوشنبه ۳ مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت اعتراض خود از نتیجه صحت سنجی مدارک اقدام کنند.

به گزارش راه سلام، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

با گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس، به آگاهی متقاضیان محترم داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند؛

آن دسته از متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجع صادر‌کننده گواهی، مورد تأیید قرار نگرفته است، فقط تا روز دوشنبه ۰۳/ ۰۷/ ۱۴۰۲ از ساعت ۸ الی ۱۸ فرصت ثبت اعتراض در سامانه keshvar.moi.ir را دارند.

آن دسته از متقاضیانی که مدارک آن‌ها پس از اعلام نظر ثانویه مراجع مذکور، همچنان مورد تأیید قرار نگرفته باشد، می‌توانند جهت رفع نقص، به صورت حضوری به دستگاه مورد نظر مراجعه کنند؛ در صورت تأیید مدرک، مرجع رسیدگی‌کننده فرصت دارد تا تاریح ۲۶ /۰۷/ ۱۴۰۲ ( یک روز قبل از شروع ثبت نام) نظر خود را به ستاد انتخابات کشور اعلام کند.

بار دیگر تأکید می‌شود، تنها افرادی که تأیید مدارک و اطلاعات آنان از سوی تمامی مراجع مربوطه صادر شده باشد، مجاز به ثبت نام الکترونیکی نهایی از تاریخ ۲۷ مهر ماه به مدت هفت روز خواهند بود.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط