امروز : ۹/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۰:۳۴

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

مردم کهگیلویه و بویراحمد خواستار تغییر هر سه نماینده مجلس هستند

فعال سیاسی اصولگرا مدعی شد: بر اساس بررسی های صورت گرفته، مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار تغییر هرسه نماینده مجلس یازدهم در انتخابات پیش رو هستند.

“محمدرحیم دهرابپور ” در گفت و گو با راه سلام گفت: عملکرد مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس یازدهم شورای اسلامی از سوی بسیاری از مردم این استان رضایت بخش نبوده و از عملکرد هر سه نماینده بویژه نمایندگان بویراحمدِ واحد و کهگیلویه بزرگ، تقریبا ناراضی هستند.

وی با بیان اینکه وظایف نمایندگان در قانون مشخص و نباید در چینش مدیریت ها دخالت کنند، گفت: آقایان تفاسیر دیگری دارند و معتقدند چینش مدیران باید با آنان هماهنگ شود تا بتوانند به مردم بهتر خدمات رسانی کنند.

این فعال سیاسی اصولگرا با این ادعا که دخالت در این چینش‌ها و عملکرد ضعیف مدیران در استان کهگیلویه و بویراحمد باعث نارضایتی مردم استان از نمایندگان در مجلس شده است، گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار تغییر مجمع کنونی نمایندگان در استان هستند، مردم اکنون می خواهند کاندیداهایی را وارد مجلس دوازدهم بکنند که بفکر رفع مشکلات اقتصادی آنان و ایجاد فرصت های شغلی برای فرزندان شان باشند.

دهرابپور گفت: تغییر و تحول همیشه برای انسان وجود دارد و از گذر این تغییر و تحول، توسعه ایجاد می شود و بسیاری در استان تاکید دارند که توسعه‌ای برای آنان شکل نگرفته و هر سه نماینده مجلس باید در انتخابات دوازدهم تغییر کنند.

وی درباره پُررنگ بودن نقش نمایندگان مجلس استان در نارضایتی کنونی مردم نسبت به نقش دولتمردان سیزدهم در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بالاخره دولت دستاورد نمایندگان است، چه مجلس در راس ممکلت باشد و چه در راس استان، زیرا که نمایندگان در انتصاب مدیران دخالت کرده و اکنون نیز طبیعی است که مردم از عملکرد نمایندگان مجلس ناراضی تر باشند.

این فعال سیاسی اصولگرا، وضعیت کنونی توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم را مطلوب ارزیابی نکرد و اظهار داشت: چینش مدیریتی که اکنون در استان قابل مشاهده است بسترساز نارضایتی‌های مردمی است.

دهرابپور در پاسخ به این سئوال که مردم در کدام‌های حوزه‌های انتخابیه از عملکرد نمایندگان ناراضی هستند؟ هم ادامه داد: نارضایتی مردم از عملکرد نمایندگان مجلس یازدهم در کهگیلویه بزرگ و بویراحمدِ بقولا واحد بیشتر است.

https://www.ilna.ir/fa/tiny/news-1428048

انتهای پیام/

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

3 پاسخ

  1. اتفاقا آقای دهرابپور در این ۴۵ سال اخیر همیشه قدرت داشته و یک مدیر در سایه می باشد که در تمامی دوران نقش بسزایی داشته چه اصول گرا و چه اصلاح طلب.
    ایشان هیچ وقت تشنه قدرت نبوده و نیست و عملکرد ایشان خود گواه بر این موضوع می باشد ، نیازی به قلم فرسایی در مورد آقای دهرابپور نیست ، فقط بعنوان مطلب آخر اینکه ایشان تاکنون نتوانسته با کسی یا کسانی تا آخر راه ادامه بدهد به این دلیل می باشد که آن افراد وقتی در موقعیت خدمت برای مردم قرار گرفتن راه خود را از مردم جدا کردن و به خدمت خواص درآمدند و این موضوع در مرام و مسلک آقای دهرابپور نیست ….

  2. دهراب پور این ۵۰ سال هر چه دست و پا میزنه که یه پستی گیرش بیاد فایده نداره.. با هر نماینده ای هم بره باز همینه. ثبات فکری هم نداره و هر دور با یکی هست. با این حرفا هم میخواد خودش رو سرپا نگه داره..
    میدونی دلیلش چیه؟ چون کسی قبولت نداره بهت جایگاه نمیده….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط