امروز : ۹/ اسفند /۱۴۰۲ - ساعت ۰۸:۴۵

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

هیچ مدیری در انتخابات حق حمایت و یا تخریب کاندیدایی را ندارد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد توصیه‌هایی خطاب به سرپرست جدید فرمانداری دنا به عنوان یکی از مجریان انتخابات داشت.

به گزارش راه سلام و به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد؛ “سید جواد هاشمی مهر” در آئبن تودیع و معارفه فرماندار شهرستان دنا با تبریک هفته وحدت و میلاد حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی توطئه‌ها علیه نظام اسلامی شروع شد و ۴۵ سال است که مردم ایران اسلامی به روش‌های مختلف در مقابل این توطئه‌ها و دشمنی ها‌ایستاده و اجازه ندادند انقلاب آسیب ببیند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: مردم استان ما در کنار مردم سایر نقاط ایران عزیز به صحنه آمدند و حتی از دورترین نقاط کهگیلویه و وبویراحمد در منطقه زیلایی پای کار آمدند و جوانانی زیادی در این راه به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه از پارسال تاکنون دشمن جنگ ترکیبی و بسیار سختی علیه نظام از داخل تا بیرون کشور طراحی کرد، گفت: تمام سازمان‌های جاسوسی دنیا دست به دست هم دادند و برنامه‌های مختلفی علیه انقلاب تهیه و تدارک دیدند که به نظام ضربه بزنند اما حضور مردم در صحنه همه نقشه‌ها و توطئه‌های آن‌ها را نقش بر آب کرد.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در اوج اغتشاشات سال گذشته به حرم مطهر شاهچراغ حمله و جمعی از هموطنان به شهادت رسیدند که دو نفر از این شهدا از فرزندان استان بودند و همه دیدند مردم در مراسم تشییع و خاکسپاری حماسه آفریدند.

وی با اشاره به اینکه این نظام مردم محور و مردم پایه است گفت: همه چیز بر پایه خواست مردم برنامه‌ریزی شده است، مردم شایسته بهترین خدمت‌گزاری هستند آن‌ها در همه صحنه‌ها پشت انقلاب و رهبری بودند و با بصیرت و آگاهی به دشمنان ضربه زدند.

هاشمی مهر با بیان اینکه دولت سیزدهم کار‌های بزرگی انجام داد گفت: عضویت ما در اتحادیه شانگ‌هایی و حضور دائم در اتحادیه بریکس، ایجاد روابط با کشور‌های مختلف جهان، فعال شدن سفارت کشور‌های مختلف در جمهوری اسلامی ایران همه به واسطه تلاش‌های دیپلماسی دولت سیزدهم شکل گرفت.

وی با بیان اینکه به نقطه اتکاء بسیاری خوبی در جهان اسلام رسیدم گفت:‌ امیدواریم با اقدامات خوب صورت گرفته دولت سیزدهم شاهد شکوفایی اقتصادی و عمرانی باشیم و این مهم به شرطی محقق می‌شود که ما مسئولان قدردان مردم باشیم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به زحمات و تلاش‌های فرماندار سابق شهرستان دنا گفت: طی چند مدتی که آقای درخشان‌زاده مسئولیت فرمانداری شهرستان دنا را بر عهده داشت تحول خوبی ایجاد کرد و دولت سیزدهم هم در حوزه عمرانی و ایجاد راه، آب، جاده، فضای آموزشی، بهداشت و اینترنت شهرستان سنگ تمام گذاشت و شهرستان در مسیر و ریل توسعه قرار گرفت.

هاشمی مهر عنوان کرد: کار ماندگاری که سال گذشته در این شهرستان صورت گرفت اینکه کلنگ دارالقرآن این شهرستان در هفته دولت سال گذشته به زمین‌زده شد و در هفته دولت امسال این پروژه به بهره‌برداری رسید و این پیام را به مسئولان می‌رساند که می‌شود در کوتاه ترین زمان ممکن کار با کیفیت انجام داد.

وی با بیان اینکه بنابراین از مسوولان انتظار می‌رود به تناسب اعتباراتی که دولت در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تلاش‌ها را مضاعف کنند تا طرح‌ها به سرانجام برسد، گفت: شهرستان در حوزه عمرانی و اقتصادی در مسیر تحول است و‌امیدواریم تلاش‌ها بیش از این باشد و اگر مشکلی خصوصاً در زمینه تنش آبی‌ها وجود دارد به جد پیگیری و کمک شود تا برای سال آینده شاهد این موضوع نباشیم.

هاشمی مهر بیان کرد: دنا به لحاظ امنیتی جزء شهرستان‌های امن است و هیچ مورد امنیتی ندارد تنها نگرانی مردم در‌ ایست و بازرسی گردنه میمند بود که از سال‌های گذشته مصوب شده بود اما در تأمین زمین مشکلاتی وجود داشت و در دو سال اخیر زمین تأمین و ۱۵ میلیاردتومان اعتبار در نظر گرفته و کار شروع شد که دارای پیشرفت خوبی است.


معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه‌امیدواریم سال آینده شاهد برگزاری جشن برخورداری شهرستان دنا باشیم، گفت: فرماندار سابق ارتباط خوبی با مردم و مجموعه اداری استان داشت اما بنا به مصلحت تصمیم بر جابه جایی گرفته شد.

وی بیان کرد: عده‌ای شایعه ایجاد کردند که جابه جایی فرماندار دنا به دلیل ضعف عملکرد بوده که اینگونه نیست، نان برخی‌ها در تشویش اذهان عمومی است که از مردم می‌خواهیم به اینگونه شایعات، شائبه‌ها و حاشیه‌های فضای مجازی توجه نکنند چرا که تودیع و معارفه‌ها طبیعی است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آنچه برای ما مهم است خدمت به مردم است و‌ امیدواریم به آنچه مدنظر است برسیم، گفت: سرپرست جدید دارای ارتباط حسنه و بسیاری خوبی با مردم و مسوولان است و‌امیدواریم در آزمون بزرگ ارتباط با مردم و پاسخ‌گویی به آن‌ها با تبعیت از بزرگان دین و قانون و همچنین انتخابات ۱۱ اسفند سربلند باشد.

وی با توصیه به سرپرست جدید فرمانداری دنا گفت: شما فرماندار نظام جمهوری اسلامی، مامور دولت و مجری انتخابات هستید نه تنها خودتان بلکه هیچ کدام از مسئولین دولتی شهرستان تحت مدیریت شما حق سوگیری له یا علیه هیچ کاندیدایی را ندارید.

هاشمی مهر با بیان اینکه کاندیدایی که از فیلتر شورای نگهبان عبور می‌کنند کسانی هستند که نظام آن‌ها را قبول دارد افزود: همانطور که در جلسه ستاد انتخابات هفته گذشته بار‌ها تأکید کردیم سوگیری به نفع یا علیه کسی در انتخابات خیانت به نظام جمهوری اسلامی است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ما مجریان انتخابات هستیم و وظیفه فراهم کردن بستر و ایجاد اعتماد بین مردم و مسوولین برای حضورحداکثری در انتخابات را بر عهده داریم.

وی بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری وظیفه ما بالا بردن مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت بین مردم در انتخابات است و حق سوگیری علیه کسی را نداریم سرپرست جدید فرمانداری دنا هم مانند سایر مجریان انتخابات استان وظیفه دارد با همراهی مردم و مسوولان بستر را برای حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم فراهم کند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند رای مردم حق الناس است ما هم به عنوان‌امین مردم باید از‌امانت آن‌ها که همان رای است که به صندوق میاندازند پاسداری و هراست کنیم و این اطمینان را به مردم می‌دهیم که امکان هیچ گونه تقلب و شائبه در انتخابات با توجه به نظارت دستگاه‌های بالادستی و شورای نگهبان وجود ندارد و انتخابات در کمال سلامت برگزار می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در پایان هم توصیه‌ای برای مردم داشت و گفت: ضمن دعوت مردم به حضور در انتخابات به آن‌ها توصیه می‌کنیم از تحریک احساسات و متشنج کردن فضا خودداری کنند.

به گزارش راه سلام/ در پایان این نشست از زحمات کوروش درخشان‌زاده تجلیل و پارسا شعبانی با حکم استاندار به عنوان سرپرست فرمانداری دنا منصوب شد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط