امروز : ۲/ تیر /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۲۵

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

معاون فرماندار دنا ابقاء شد/ با آبروی مدیران بازی نکنید

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که حُکم معاون فرماندار شهرستان دنا در این استان از سوی استاندار ابقاء و خبر لغو حُکم و عزل این معاون نادرست است.

“سیدجواد هاشمی مهر” در گفت و گو با راه سلام با بیان اینکه تصویری از  “زیور روستا ” معاون فرماندار دنا مبنی بر حمایت از” مهدی روشنفکر” نماینده شهرستان‌های سه گانه سردسیری استان کهگیلویه و بویراحمد برای استاندار ارسال شده بود، اظهار داشت: خبری مبنی بر عزل او از سوی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی منتشر که این خبر نادرست و صحت نداشته است.

وی گفت: با بررسی های صورت گرفته، مشخص شد که این تصویر متعلق به ” انتخابات گذشته ” بوده و ربطی به شرایط “حال” ندارد و ” خانم روستا” اساسا چنین حمایتی را از نماینده شهرستان‌های سه گانه سردسیری در شرایط کنونی نکرده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اظهار تاسف از اینکه بازار شایعات و تخریب ها در ایام انتخابات متاسفانه بسیار گرم می‌شود، خاطرنشان کرد: خانم روستا معاون فرماندار دنا اکنون در دوره آموزشی ویژه انتخابات در ماموریت تهران بوده و در مسوولیت خود مشغول به فعالیت است.

هاشمی مهر با تاکید براینکه اعضای ستاد انتخابات دوازدهم در استان کهگیلویه و بویراحمد تحت هیچ شرایطی نباید در انتخابات، دخالت مستقیم یا سوء گیری داشته باشند، یادآور شد: از رسانه ها و کسانی که در فضای مجازی فعالیت دارند نیز می‌خواهیم نهایت انصاف را راجع به مدیران و مسوولان در این ارتباط به خرج داده و به ناحق با آبروی فرد یا افرادی بازی نکنند.

وی افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد یک استان قومیتی با بافت بسیار عشیره‌ای و قبیله‌ای بوده که یک خبر و یا شایعه نادرست در این شرایط حساس انتخابات می‌تواند بسترساز یک ناامنی و یا تنش اجتماعی شود.

به گزارش راه سلام، روز گذشته و در فضای مجازی، خبری مبنی بر عزل ” زیور روستا” معاون فرماندار شهرستان دنا بدلیل ” حمایت انتخاباتی از مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس یازدهم و کاندیدای این حوزه انتخابیه در مجلس دوازدهم” منتشر شد.

“زیور روستا ” تنها زن مسوول در ستاد انتخابات دوازدهم استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌رود که در مسوولیت خود تاکنون موفق عمل کرده است./ ایلنا

https://www.ilna.ir/fa/tiny/news-1419278

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

4 پاسخ

  1. آقایان سیاسی به هر کاری روی میارن فقط ثابت کنن هنوز هستن پرونده سازی وتهمت زدن دیگه تموم شد از خدا بترسید شنا که دم از ترس از خدا میزنید باآبروی کسی بازی نکنید برای رضای خدا وجدان خود را قاضی قرار بدید چند بار دست شما باید رو شود تا دست از کارهای کثیف خود بر دارید
    خانم روستا یکی از شریف ترین و سالم ترین و کارآمدترین ومدیری اصیل در حوزه کاری خودشون هستن باشد که روزی پرونده چینان و جاسوسان از صحنه سیاسی استان برای همیشه کنار بروند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط