امروز : ۱/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۳:۲۷

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

در منازل کوچک چگونه افزایش جمعیت داشته باشیم؟

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از طراحان ساخت منازل کم متراژ در کشور، اظهارداشت: واقعا در منازل کم متراژ می توان افزایش جمعیت داشت؟

“سیدنصیر حسینی” در گفت و گو با راه سلام گفت: نمی دانم طراحان ساخت منازل کم متراژ چگونه فکر کرده اند اما سوال ما این است که در واقعا در منازل کم متراژ می توان جمعیت را افزایش داد؟

وی با طراح این سوال که منازل ۸۰ و یا ۵۰ متری چه دردی را دوا می‌کند و در این منازل کوچک چطور افزایش جمعیت داشته باشیم؟ یادآورشد: چرا زمین برای منازل ملی تأمین نمی‌شود؟

امام جمعه یاسوج با تاکید براینکه موانع بر سد راه ساخت طرح مسکن باید در استان کهگیلویه و بویراحمد هرچه زودتر برداشته شود، خاطرنشان کرد: این استان برای مسکن ملی مشکل زمین دارد و پرسنل خدوم نیروی انتظامی و سایر اقشار مختلف در جا‌های دیگر مسکن ندارند.

حسینی گفت:باید به این‌ها زمین داد که مشکل مسکن‌شان‌برطرف شود، این‌ها از جامعه و مردم و زن و فرزندان ما دفاع می‌کنند و وظیفه داریم که مشکل مسکن شان را حل کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نعمات خدادای در این استان، از عملکرد مسوولانی که به این نعمات توجهی نمی کنند تا فقر و بیکاری را ریشه کن کنند انتقاد کرد.

وی با طرح این سوال که چرا اینهمه نعمت الهی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و این نعمات تاکنون نتوانسته مشکلات فقر و بیکاری را در این استان برطرف کند، یادآورشد: منابعی مثل نفت، گاز ، آب و جنگل در استان ما فراوان است اما این‌ها مشکل اشتغال استان ما را حل نکرده است و متأسفانه فقر و بیکاری دوچندان تر شده است.

امام جمعه یاسوج خطاب به مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیکاری را ببینید، گرانی را ببینید، چرا تلاش نمی‌کنید؟ اینکه بگویید گاز ملی است و آب ملی است، فایده‌ای ندارد.

حسینی از مدیران ارشد این استان خواست بنشینند و این موانع را حل کنند چرا که شرایط فقر و بیکاری در استان کهگیلویه و بویراحمد هر روز نگران کننده تر می شود.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط