امروز : ۲/ تیر /۱۴۰۳ - ساعت ۱۷:۲۷

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

اخبار تکمیلی پرونده قتل مرحوم مهرجویی/ پیدا شدن طلاجات همسر مهرجویی

سخنگوی پلیس جزئیات بیشتری را از پرونده قتل مرحوم مهرجویی و همسرش اعلام کرد.

به گزارش راه سلام به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار “سعید منتظرالمهدی” گفت: “در تعاقب شناسایی قاتل اصلی و همراهانش، فرد دیگری که آلات قتاله، گوشی موبایل و مقداری از وسایل مرحومه “وحیده محمدی فر” را در دست داشت ساعاتی پیش دستگیر شد.

در حال حاضر بازسازی صحنه جرم با حضور سردار “محمد قنبری” رئیس پلیس آگاهی فراجا، سردار “حمید هداوند” فرمانده انتظامی استان البرز در حال انجام و قاتل و معاونان او اعتراف به ارتکاب جنایت نمودند.

 با توجه به اینکه افراد دیگری به عنوان مظنون در این پرونده احتمالا نقش داشته‌ باشند کماکان سیر مراحل تحقیقات پلیسی در حال انجام است.

علت قتل، بنابر اظهار قاتلان تاکنون اختلافات شخصی و مالی بوده و پرونده مجرمان در اختیار قوه قضائیه قرار گرفته است.

گمانه زنی ها در خصوص اختلافات خانوادگی فعلا رد شده است و درخواست داریم تا رسانه‌های دیداری و شنیداری از شائبه افکنی در مباحثی که نیاز به تخصص و ایقان دارد حتما پرهیز نمایند.

به همکاران تلاشگر و پُرهِمت و همچنین کارآگاهان متخصص و حرفه‌ای پلیس آگاهی در فرماندهی انتطامی البرز و آگاهی فراجا خسته نباشید می گویم و همچنین مراتب تقدیر، تشویق و تشکر سردار “احمدرضا رادان” فرمانده کل انتظامی کشور از تلاش شبانه روزی  همکاران را اعلام می‌کنم.”

چهار فرد حاضر در صحنه قتل داریوش مهرجویی و همسرش، دستگیر شدند

رئیس کل دادگستری استان البرز از حضور چهار نفر در صحنه قتل داریوش مهرجویی و همسرش خبر داد.

به گزارش راه سلام، فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: در صحنه قتل مرحوم داریوش مهرجویی و همسرش (وحیده محمدی‌فر) چهار نفر حضور داشتند که در بازداشت به سر می‌برند.

وی افزود: سه نفر از این افراد در روزهای گذشته دستگیر شده بودند و نفر چهارم که در صحنه قتل حضور داشت امروز و با دستور قضایی بازداشت شد.

وی گفت: همراه فردی که امروز بازداشت شده است، چاقو و دو عدد گوشی تلفن همراه و چند قطعه طلای همسر مرحوم مهرجویی کشف شده است.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط