امروز : ۹/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۰:۵۷

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

تتلو در ترکیه بازداشت شد + تصاویر

نزدیکان تتلو با انتشار عکسی از او در بازداشتگاه مدعی شدند امروز دادگاه دارد.

به گزارش راه سلام/ در آخرین خبری که تا امروز یکشنبه صبح ساعت هفت منتشر شده، ادمین یوتیوب امیر تتلو  اعلام کرده او دیشب در بازداشتگاه خوابیده است.

آنطور که نزدیکان تتلو مثل معراج طبسی می‌گویند از آنجایی که تتلو با شکایت رو به رو است به راحتی دیپورت نمی‌شود و باید دادگاه برگزار شود.
تتلو در ترکیه بازداشت شد/ دادستان استانبول درباره تعداد روز بازداشت تتلو رای خواهد داد

شب گذشته دو عکس از بازداشتگاه توسط نزدیکان تتلو منتشر شد که به گزارش وقت صبح بیشتر به نظر می‌شود اتاق انتظار برای بررسی پرونده باشد.

بیشتر بدانید:

ورود پلیس ترکیه به پرونده خانه وحشتِ امیر تتلو!

واکنش امیرتتلو به ماجرای ورود پلیس ترکیه به خانه‌اش

پشت پرده افشاگری های سحر قریشی علیه تتلو چیست؟

همه چیز درباره اسرار خانه وحشت تتلو در ترکیه

چرا هواداران نوجوان تتلو، برای مشهور شدن تن به انجام هرکاری می‌دهند؟

در خانه وحشت امیر تتلو چه می‌گذرد؟ / ویدئو

تتلو به ایران بر می گردد؟ / شایعه اعدام خواننده جنجالی چقدر جدی است؟ / پخش تصاویر زنده از فرودگاه ترکیه / ویدئو

«تتلو» محصول چیست؟

تتلو-پلیس

تتلو ادعا کرده در هر صورت به ایران بر می گردد اما اگر مشکل شکایت برطرف نشود بعید است به زودی چنین چیزی ممکن باشد. چند روزی می شود که تتلو ادعای بازگشت به ایران دارد و هر سری یک اتفاق تازه و عجیب برایش می‌افتد.

دادستان استانبول درباره تعداد روز بازداشت تتلو رای خواهد داد

به دنبال بازداشت تتلو توسط پلیس ترکیه، دادستان استانبول امروز درباره تعداد روز بازداشت تتلو رای خواهد داد و او هم اینک در بازداشتگاه است.

اخیرا فیلم‌هایی از خانه تتلو منتشر شد که در آن فیلم‌ها موجب آزار و اذیت دختران نوجوان شده بود. با انتشار فیلم‌های خانه تتلو، پلیس ترکیه پیش از آغاز شکایت کنسولگری ایران به ماجرای خانه تتلو ورود پیدا کرده بود.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

یک پاسخ

  1. من جای قاضی تتلوی کثبف و مروج واقعی فساد باشم کمتراز حکم اعدام بهش نمی دهم و به کسی که ایشون رو مطرح ومشهور کرد هم ده سال حبس با اعمال شاقه میدهم واون کس فقط ابراهیم رییسی است که ایشونو جدی گرفت و به هنر وهنرمندان خیانت کرد .
    بگو ابراهیم تو کجا و تتلو کجا. هنرمند میخواستی ملاقات کنی که رای کل ایران رو جمع کنی میرفتی سراغ. اسطوره ها مثل … علی دایی. کریمی. عزیزی شجریان افتخاری. ناظری فریدون آسرایی. جواد یساری. اغاسی ملک مسعودی کورش اسدی مختاباد. خمسه و باران کوثری. پدرش مادرش پاک نیت پورعرب و……. و پژمان جمشیدی و……. اونوقت میدیدی چه محبوبیتی پیدا میکردی. نباید میرفتی سراغ این مارمولک و کرگراک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط