امروز : ۲/ تیر /۱۴۰۳ - ساعت ۱۷:۳۲

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

در اعتراضات پارسال، ۴۰۰ نفر بازداشت شدند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بازداشت و البته آزادی حدود 400 معترض در اعتراضات و تجمعات سال گذشته این استان خبرداد.

“سیدجواد هاشمی مهر” در گفت و گو با راه سلام گفت: حدود ۴۰۰ معترض در تجمعات و اعتراضات سال گذشته در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد بازداشت شدند که همگی مورد عفو قرار گرفتند و به آغوش خانواده برگشتند.

وی تاکیدکرد: خیلی از این افراد هیچ ضدیتی با نظام نداشتند و فقط تحت تأثیر فضای رسانه‌ای دشمنان قرار گرفته بودند و خیلی از آنها نیز از خانواده‌های شهدا بودند که به آغوش خانواده برگشتند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی از کار‌هایی که دشمنان در اعتراضات سال گذشته انجام دادند تحریک قومیتی بود و روی قوم لُر و استان ما نیز برنامه داشتند ولی با هم افزایی و همدلی در استان بخصوص در میان اعضای شورای تأمین، همراهی خوب مردم و رسانه‌ها، این اغتشاشات خنثی شد.

هاشمی مهر با اشاره به اینکه سال گذشته یکی از چالش‌های اساسی و جدی انقلاب و نظام ما ایجاد شد، خاطرنشان کرد: از اول انقلاب تاکنون هیچکدام از برنامه‌های ضدانقلاب به موفقیت نرسیده و در سال گذشته نیز جنگ ترکیبی سختی را علیه نظام شروع کردند، تا جایی که افراد کف خیابان با چهره‌های باز به خیابان می‌آمدند و تصور می‌کردند کار نظام تمام است.

وی گفت: با تدابیر عالمانه رهبری و مدیریت مجموعه دستگاه‌های نظامی و انتظامی، باوجود خسارت‌های مادی و معنوی، بخوبی این جریانات مدیریت شد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط