امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۱:۴۲

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

مظنون به قتل نزاع مسلحانه مختار بویراحمد در بازداشت است/ ۱۲ نفر در بازداشت هستند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که مظنون به قتل حادثه تلخ کشته شدن یکی از جوانان منطقه مختار بویراحمد اکنون در بازداشت نیروی انتظامی است.

سیدجواد هاشمی‌مهر در گفت و گو با راه سلام از بازداشت ۱۲ نفر از شرکت کنندگان اصلی در نزاع مسلحانه روز دهم شهریورماه جاری در منطقه مختار بویراحمد خبرداد و اظهارداشت: دستگیرشدگان از هر دو گروه شرکت کننده در این نزاع هستند.

وی گفت: مظنون اصلی قتل جوان کشته شده در این حادثه تاسفبار نیز در بین بازداشت گان بوده اما تا مشخص شدن نتیحه نهایی پیگیری های کارشناسی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی باید منتظر ماند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که قاتل این حادثه ار سوی نهادهای ذیصلاح هنوز اعلان نشده  و گفته شده که یکی از بازداشت شدگان مظنون به قتل است و به همین خاطر اکنون نمی توان به قطعیت گفت این مظنون،  قاتل است.

هاشمی‌مهر با تقدیر از ساکنین در منطقه مختار ، بزرگان ، معتمدین، ریش سپیدان و جوانان، از آنان مُصرانه خواست آرامش را در این منطقه حکمفرما و مطمئن باشد تمامی اقدامات لازم جهت برقراری عدالت از سوی نهادهای نظارتی انجام می شود.

به گزارش راه سلام،  مقتول درگیری مسلحانه در منطقه مختار بویراحمد، “هادی جعفری”، ۲۲ ساله، مُجرد و دارای شغل مکانیک بوده که گفته می شود در محدوده روستای فیروزآباد با سه شلیک گلوله اسلحه کلاشینکف متاسفانه کشته شد.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط