امروز : ۲۴/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۳:۳۸

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

مصدومیت ماموران نیروی انتظامی دهدشت در یک درگیری مسلحانه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه در خصوص اتفاق بامداد امروز جمعه دهم شهریور ماه در شهر دهدشت، اظهارداشت: تمامی دستورات قضایی راجع به شناسایی هویت و محل اختفاء ضاربین صادر شده است.

“سعید کریمی زاده” در گفت و گو با راه سلام گفت: ساعت چهار بامداد امروز جمعه دهن شهریورماه جاری، خبری مبنی بر تیراندازی به ماموران نيروي انتظامی گزارش داده شد.

وی افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش تمامی دستورات قضایی راجع به شناسایی هویت و محل اختفای ضاربین با اذن ورود به منزل و مخفی گاه متهمان صادر شد.

کریمی زاده گفت: هماهنگی های لازم جهت اقدامات درمانی ویژه با رئيس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه و ریاست بیمارستان امام شهر دهدشت نیز انجام شده است‌.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه افزود: از مأموران مجروح در این تیراندازی عیادت شده یقینا با ضاربین و متهمان این موضوع به شديدترين شکل ممکن برخورد می شود تا مردم از وجود امنیت پایدار مطمئن باشند.

این مقام قضایی گفت: از وظيفه شناسی و مجاهدت و فداکاری ماموران فراجا که مدافعان امنیت این جامعه هستند تقدیر و تشکر نموده و دستگاه قضایی هم قطعا حامی و پشتیبان این همه مجاهدت و فداکاری ها خواهد بود.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط