امروز : ۲/ تیر /۱۴۰۳ - ساعت ۱۷:۲۳

  • صفحه نخست
  • خبرهای مهم
  • نماینده گچساران تاکیدکرد: برخی مدیران باشت منافق هستند و منافق تر از اینها ندیده ام

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

نماینده گچساران تاکیدکرد: برخی مدیران باشت منافق هستند و منافق تر از اینها ندیده ام

نماینده فعلی گچساران و باشت در مجلس یازدهم شورای اسلامی،برخی مدیران دولت سیزدهم و مجموعه مدیریتی همسوی خود را منافق خطاب کرد و تاکیدکرد که منافق تر از اینها تابحال کسی ندیده است.

به گزارش راه سلام، سیدناصر حسینی پور در حاشیه آیین کلنگ‌زنی یکی از پروژه های هفته دولت در شهرستان باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور معاون عمرانی استاندار، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج،  فرماندار شهرستان باشت و جمعی از مدیران این شهرستان باشت برگزار شد، با انتقاد شدید از عملکرد برخی مدیران شهرستان باشت، آنان را آدم های منافقی خواند که او تا بحال، منافق تر از آنها ندیده است.

وی با بیان اینکه برخی مدیران شهرستان باشت که نمی‌خواهم اسمی از آنها ببرم، حاضر نیستند حتی عملکرد خود را بیان کنند و وضعیت (استوری) بگذارند، اظهار داشت: اینها چشمی، گوشه نظری به آینده دارند که فعلا بماند.

(منظور این نماینده مجلس، نگاه این مدیران به انتخابات و رقبای او در شهرستان باشت است).

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس یازدهم شورای اسلامی گفت: کسی (مُدیری) که در وضعیت حاضر از عملکرد خودش دفاع نمی کند، بیان نمی کند و نمی گوید، این آدم، آدم منافقی است.

حسینی پور با اشاره به سخنان خود در شورای اداری شهرستان در انتقاد از این مدیران، خاطرنشان کرد: در شورای اداری عرض کردم، به فرماندار هم عرض کردم که این نهایت بی کفایتی است که دولتی و یک مجموعه ای، این همه عملکرد مطلوب را داشته باشد اما بدخی مدیران، عارشان بیاید که عملکردشان را به مردم بگویند.

وی تاکیدکرد که چهره ای منافقانه تر از این چنین مدیرانی ندیده ام.

نماینده فعلی گچساران و باشت در مجلس یازدهم شورای اسلامی خطاب به مدیران حوزه انتخابیه خود افزود: به مردم بگویید خدمات را، در وضعیت ها بگذارید و حرفی که آقا زده، خط اُمید را به جامعه تزریق کنید نه خط نااُمیدی را.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط