امروز : ۵/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۰۵:۳۵

  • صفحه نخست
  • خبرهای مهم
  • پرداخت تسهیلات ویژه به خبرنگاران ایران/ اگر استاندار زمین بدهد، یک سینما در یاسوج می سازیم

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

پرداخت تسهیلات ویژه به خبرنگاران ایران/ اگر استاندار زمین بدهد، یک سینما در یاسوج می سازیم

وزیر فرهنگ و ارشاد از پرداخت تسهیلات موردنیاز اصحاب رسانه باهدف رفع مشکلات آنان خبرداد و تاکیدکرد که این تسهیلات بدون دردسرهای بانکی در اختیار آنان قرار می گیرد.

به گزارش راه سلام، “محمدمهدی اسماعیلی” در حاشیه اختتامیه شصت و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان دنا به رسانه ها گفت: تسهیلات مختلفی در سالجاری و سال های آینده در دولت سیزدهم به خبرنگاران از قبیل تسهیلات خودرو و مسکن پرداخت می شود که این تسهیلات می تواند بخش زیادی از دغدغه های اهالی رسانه را رفع کند.

وی با بیان اینکه برای اصحاب رسانه سال ترسالی در حوزه تسهیلات خواهد بود، خاطرنشان کرد: سیاست های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد در دولت سیزدهم در حوزه های زیرساختی رسانه ها به بهترین نحو ممکن انجام می پذیرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد در بخش دیگری از سخنان خود از نیمه فعال بودن پروژه های عمرانی این وزارتخانه هم خبرداد و ادامه داد: ۱۵ پروژه بزرگ فرهنگی و هنری نیمه کاره در سطح کشور داشتیم که در دولت سیزدهم بخش عمده ای از این پروژه ها در شهرهای ساری، ارومیه و کرمان افتتاح شدند.

اسماعیلی گفت: وقتی مسئولیت وزارت ارشاد را برعهده گرفتم چهارهزار نفر عضو صندوق هنر بوده‌اند که هم‌اکنون اعضاء این صندوق به ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر رسیده است.

وی به پروژه نیمه فعال تالار فرهنگی و هنری یاسوج هم اشاره و ادامه داد:  ۲۷۰ میلیارد تومان اعتبار تالار بزرگ فرهنگی و هنری یاسوج تامین شده و در اولویت اصلی وزارت است.

به گزارش راه سلام/ وزیر فرهنگ و ارشاد با بیان اینکه پروژه تالار فرهنگی و هنری یاسوج از سال ۸۷ شروع شده و هنوز به بهره‌برداری نرسیده است، یادآورشد: در سفر دوم رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای مجتمع‌های فرهنگی و هنری و کتابخانه‌های نیمه تمام این استان اختصاص داده شد که ۱۰۰ میلیارد تومان برای مجتمع‌های فرهنگی و هنری و ۵۰ میلیارد تومان برای کتابخانه‌ها اختصاص یافت.

اسماعیلی با اشاره به افتتاح دو سینما در آینده نزدیک، تصریح کرد:  در صورت تامین زمین از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اعتبار لازم برای ساخت یک سینمای دیگر در شهر یاسوج را اختصاص می دهیم.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط