امروز : ۲/ تیر /۱۴۰۳ - ساعت ۱۶:۴۶

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

چه کسانی مکان شهید سیدرضی موسوی را لو دادند؟

فرمانده اسبق مستشاران ایرانی در سوریه گفت: شهید سیدرضی کارهای زیادی را در سوریه انجام داده است و امین و مورد اعتماد حاج قاسم بود و مدیر توانمندی بود که کارهای خوبی در سوریه انجام داده است.

به گزارش راه سلام/ سردار جعفر اسدی، معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیا(ص) با اشاره به شهادت سردار سید رضی موسوی درسوریه توسط رژیم صهیونیستی گفت: رژیم صهیونیستی، هفته‌های گذشته هم همین مکان را به گمان اینکه شهید سید رضی موسوی در آنجا حضور دارد هدف گرفته بود ولی او در آن مکان نبود؛ ولی این بار به واسطه جاسوس‌هایی که داشتند، توانستند مکان دقیق حضورش را شناسایی کنند.

وی افزود: کاری که صهیونیستها انجام دادند کاری عقلانی و صحیح نبود ولی بنظر می رسد که آنها می‌خواهند به هرچیزی چنگ بزنند اما هیچ فایده ای برایشان ندارد.

سردار اسدی ادامه داد: آنها می‌خواهند جنگ را گسترش دهند و دوستان اسراییل هم مدام به ما می‌گویند خویشتنداری کنید اما چه سودی دارد این خویشتنداری برای صهیونیستها؟

معاون قرارگاه خاتم الانبیا تصریح کرد: شهید سیدرضی کارهای زیادی را در سوریه انجام داده است و امین و مورد اعتماد حاج قاسم بود و مدیر توانمندی بود که کارهای خوبی در سوریه انجام داده است.

وی گفت: همه افراد در سوریه این شهید بزرگوار می‌شناختند از بشار اسد گرفته تا دیگر افراد و با فعالیتها و خدمات سیدرضی آشنا هستند.

سردار اسدی همچنین اظهار داشت: اسراییل به دنبال این است هرطور شده واکنشی از ایران با این جنایات دریافت کند تا بتواند محل درگیری‌ها را با کمک دیگر کشورها از فلسطین خارج کند.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط