امروز : ۱/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۲۷

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

افتتاح و کلنگ زنی ۶۶۲ پروژه در هفته دولت کهگیلویه و بویراحمد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی 662 پروژه در شهرستان های 9 گانه این استان در هفته دولت امسال خبرداد.

“سیدجواد هاشمی مهر” در حاشیه آئین افتتاح و کلنگ زنی برخی از پروژه های هفته دولت در شهرستان بویراحمد به راه سلام گفت: در هفته دولت امسال در این استان، ۴۸۷ طرح با اعتبار ۲ هزار و ۱۵۴ میلیارد تومان افتتاح و ۱۷۵ طرح با اعتبار ۲ هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان کلنگ زنی می شوند.

وی شهرستان بویراحمد را رکورددار بیشترین طرح های افتتاحی و کلنگ زنی دانست و اظهارداشت: مجموع طرح ها در این شهرستان ۱۷۸ فقره هستند که ۱۲۱ فقره افتتاحی و ۵۷ فقره کلنگ زنی شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۶۵ طرح در شهرستان کهگیلویه افتتاح و کلنگ زنی می شود که ۱۳۴ مورد افتتاح و ۳۱ مورد کلنگ زنی می شود و البته در شهرستان گچساران هم ۹۳ طرح که ۶۹ مورد افتتاح و ۲۴ مورد کلنگ زنی می شود.

هاشمی مهر افزود: در شهرستان باشت در هفته دولت امسال ۲۳ طرح افتتاح و کلنگ زنی می شود که از این تعداد ۱۶ مورد افتتاح و هفت مورد کلنگ زنی می شود و از سویی در شهرستان بهمئی ۲۹ طرح نیز افتتاح و کلنگ زنی که ۲۲ مورد از آن ها افتتاح و هفت مورد کلنگ زنی است.

وی تعداد پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی هفته دولت امسال در شهرستان دنا را ۵۳ طرح ذکر و یادآورشد: این تعداد پروژه شامل ۳۸ مورد افتتاحی و ۱۵ مورد کلنگ زنی است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شهرستان چرام نیز ۶۴ طرح در این هفته افتتاح و کلنگ می شود که از این تعداد ۵۱ طرح افتتاح و ۱۳ طرح کلنگ زنی است و البته در شهرستان لنده هم ۲۳ طرح افتتاح و کلنگ زنی که ۱۶ مورد افتتاح و هفت مورد کلنگ زنی می باشد.

هاشمی مهر گفت: در شهرستان مارگون ۲۸ طرح وجود دارد که ۱۷ مورد از آن ها افتتاح و ۱۱ مورد کلنگ زنی خواهد شد.

وی افزود:برای اجرای برنامه های هفته دولت، هماهنگی لازم بین مدیران دستگاه های مختلف اجرایی به خصوص فرهنگی ضروری است و در شهرستان‌ها نیز باید میان فرمانداران و مسئولان شهرستانی این هماهنگی وجود داشته باشد.

به گزارش راه سلام، از روز دوم تا هشتم شهریورماه بمناسبت شهادت شهیدان رجایی و باهنر در انفجار دفتر نخست وزیری در روز هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ هفته دولت نامگذاری شده است

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط