امروز : ۱/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۰۶

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

محسن رضایی: برای شکست اسرائیل باید ارتش اسلامی تشکیل شود

پیشنهاد من این است که دولت‌های اسلامی، ارتش اسلامی را تشکیل دهند و جلوی زیاده‌خواهی‌ها و مداخلات آمریکا و اسرائیل را در منطقه بگیرند.

راه سلام/ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی، گفت: پیشنهاد من این است که دولت‌های اسلامی، ارتش اسلامی را تشکیل دهند و جلوی زیاده‌خواهی‌ها و مداخلات آمریکا و اسرائیل را در منطقه بگیرند.

به گزارش راه سلام/ محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگوی زنده با شبکه بین‌المللی الجزیره در خصوص تحولات فلسطین گفت: اسراییل این جنگ را جنگ سرنوشت می‌داند و آمریکا حمایت گسترده‌ای از آن‌ها می‌کند.

وی با اشاره به باتلاقی که رژیم صهیونسیتی در آن گرفتار شده، افزود: این جنگ می‌تواند طولانی شود و ابعاد منطقه‌ای و جهانی پیدا کند.

رضایی با بیان اینکه یک قرارگاه جنگ در اسراییل با حضور نظامیان آمریکا ایجاد شده، تاکید کرد: رژیم صهیونسیتی دانش مبارزات مردمی را ندارد و وارد یک باتلاق عظیم شده و احتمالا برای پوشاندن آن اقدام به توسعه جنگ به منطقه کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رابطه ایران با گروه‌های مقاومت مبتنی بر برادری است و نه امر و نهی، یادآور شد: موضع ایران از ابتدای انقلاب حمایت از مردم مظلوم فلسطین است و معتقدیم فلسطین باید از طریق یک همه پرسی به صاحبان واقعیش برسد.

رضایی ادامه داد: آمریکا کشور‌های منطقه را به دوری از جنگ تهدید و در مقابل، رژیم صهیونیستی را تجهیز و ترغیب به نسل‌کشی می‌کند، اگر ملت‌های منطقه برخیزند، دولت‌ها به شکل جدیدی وارد خواهند شد.

وی تصریح کرد: پس از طوفان الاقصی شاهد نظم نوینی در منطقه خواهیم بود که باید توسط کشور‌های منطقه شکل بگیرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: پیشنهاد من این است که دولت‌های اسلامی، ارتش اسلامی تشکیل دهند و جلوی زیاده‌خواهی‌ها و مداخلات آمریکا و اسرائیل در منطقه بگیرند.

رضایی اضافه کرد: هجوم به پایگاه‌های آمریکا در منطقه از سوی گروه‌های مقاومت و در پاسخ به دخالت در منطقه و حمایت از جنایات اخیر است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حضور آمریکا برای پیروزی‌سازی به نفع رژیم صهیونیستی در جنگ اخیر است، ادامه داد: توسعه نیرو‌های آمریکایی در منطقه غرب آسیا برای اهداف بعدی است.

رضایی با تأکید بر اینکه نابودی حماس و جهاد اسلامی غیرممکن است، اظهار کرد: گروه‌های مقاومت توان کافی در جنگ زمینی را دارند و اسرائیل را مجدد شکست خواهند داد. آینده جنگ به رفتار آمریکا و رژیم صهیونیستی در روز‌های آتی بستگی دارد.

وی خاطرنشان کرد: ایران در جنگ تحمیلی نشان داد که شروع‌کننده جنگ نیست، اما پایان آن با ماست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: توسعه اشغالگری رژیم صهیونیستی در نوار غزه از خطوط قرمز است.

رضایی گفت: ما حماس را یک سازمان مشروع و مردمی می‌دانیم و باید مورد تأیید نهاد‌های بین‌المللی قرار گیرند. بی‌تدبیری‌های بایدن و نتانیاهو منطقه را به آشوب می‌کشاند.

وی اضافه کرد: ما در دفاع از کشورمان هیچ محدودیتی قائل نیستیم و بار‌ها این موضوع را اثبات کرده‌ایم؛ توصیه می‌کنم هر چه سریعتر آتش‌بس برقرار شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه نتانیاهو برای منافع سیاسی خود به این جنایات دامن می‌زند، اظهار کرد: به رزمندگان حماس می‌گویم، برادران عزیز ما بازوی شما را میبوسیم و امروز شما در خط مقدم جبهه مقاومت قرار دارید؛ ما در ۴۵ سال گذشته همواره حامی فلسطین و گروه‌های مقاومت بوده ایم.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط