امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۲:۴۲

  • صفحه نخست
  • پرونده های خبری
  • ناکامی صهیونیست ها در انفجار موشک های دفاعی ایران+ اولین تصاویر از کشف خرابکاری موساد در صنایع موشکی وزارت دفاع

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

ناکامی صهیونیست ها در انفجار موشک های دفاعی ایران+ اولین تصاویر از کشف خرابکاری موساد در صنایع موشکی وزارت دفاع

یکی از پیچیده‌ترین پروژه‌های اطلاعاتی و امنیتی در طول سال‌های اخیر، برنامه خرابکاری صنعتی سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در صنایع موشکی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح خنثی شد.

به گزارش راه سلام/ سردار سید مهدی فرحی جانشین وزیر دفاع درخصوص کشف خرابکاری صنعتی موساد در صنایع موشکی وزارت دفاع، بیان کرد: اگر این خراب‌کاری کشف نمی‌شد و این قطعات (کانکتورها) به‌کار برده می‌شدند، تمامیِ موشک‌ها از حیض انتفاع ساقط می‌شدند.

یک مقام مسئول در سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با اعلام این خبر گفت: با توجه به تاثیرگذاری راهبردی قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران در ایجاد بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان قسم خورده ملت ایران، صنایع موشکی همواره از اهداف سرویس‌های جاسوسی در زمینه خرابکاری صنعتی بوده است.

وی با اشاره به خودکفایی کشور در زمینه طراحی و تولید انواع سامانه‌ها و موشک‌های مورد نیاز در برد‌های مختلف، طی سال‌های اخیر پروژه‌های چند لایه اطلاعاتی و امنیتی با پوشش خرید قطعات برای فریب سرویس‌های حریف طراحی و اجرا شده است.

این مقام مسئول امنیتی، گفت: صنایع موشکی وزارت دفاع علاوه بر تولید قدرت نظامی و دفاعی قابل ملاحظه برای کشور، بستر مناسبی برای به دام انداختن شبکه‌های پیچیده جاسوسی و نفوذ و وارد کردن ضربات اساسی به ظرفیت‌های اطلاعاتی سرویس‌های حریف نیز بوده است.

وی ادامه داد: با عنایت حضرت ولی عصر (عج) طی ماه‌های گذشته شبکه‌ای کاملا حرفه‌ای و کار آزموده که قصد داشت با همکاری برخی عوامل نفوذی قطعات معیوب و تجهیز شده را برای بکارگیری در تولید موشک‌های پیشرفته در صنایع موشکی وزارت دفاع به چرخه تولید وارد کند در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (ع) در سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع گرفتار و متلاشی شد.

این مقام مسئول در تشریح سایر جزئیات این عملیات، تصریح کرد: این شبکه با هدایت مستقیم سازمان موساد قصد داشت با فروش قطعه تجهیز شده، موشک‌های تولید شده را به ابزاری انفجاری برای ضربه زدن به خطوط صنعتی و کارکنان شاغل در این حوزه تبدیل کند.

وی افزود: علی رغم برنامه‌ی بسیار پیچیده دشمن صهیونیستی، با عنایت پروردگار و تلاش بی وقفه سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع این اقدام دشمن صهیونیستی از همان ابتدا تحت رصد اطلاعاتی و عملیاتی قرار گرفت و با دستگیری عوامل آن به طور کامل خنثی گردید.

این مقام مسئول، گفت: با اجرای این پروژه کاملا موفق کلیه مسیر‌ها و فعالیت‌های موساد برای تامین و انتقال قطعه مورد نظر آنان به همراه افسران خارجی و عوامل داخلی آنان شناسایی و در چتر اطلاعاتی قرار گرفتند.

وی در پایان با اشاره به پیچیدگی و ابعاد فنی این پروژه، خاطرنشان کرد: دشمن صهیونیستی تا چندی قبل کاملا مطمئن بود که طرح خرابکاری صنعتی و انتقال قطعات معیوب به صنایع موشکی وزارت دفاع با موفقیت اجرا شده، لیکن پس از وارد شدن ضربه اخیر به شبکه خرابکاری فوق از عمق شکستی که در جریان این عملیات متحمل شده همچنان در شوک است.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط