امروز : ۲۴/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۰۳

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

افزایش ۱۶ درصدی مصرف بنزین در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۱۶ درصدی مصرف بنزین طی پنج ماهه امسال در این استان خبرداد.

«سالار خشایی» در گفت و گو با راه سلام گفت: مصرف بنزین استان کهگیلویه و بویراحمد طی پنج ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل قریب به ۱۶ درصد افزایش داشت.

وی تصریح کرد: دلیل این افزایش را افزایش ورود گردشگران و مسافران که در شرایط کرونایی با محدودیت سفر مواجه بوده‌اند، برشمرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ۳۶ جایگاه سوخت بنزین در این استان فعالیت دارند.

خشایی با بیان اینکه در زمینه نفت و گاز نیز طی این مدت با افزایش مصرف در استان مواجه بوده‌ایم، عنوان کرد: مصرف نفت سفید نیز در پنج ماهه امسال نسبت بمدت مشابه سال قبل نیز ۲ درصد افزایش نشان می‌دهد و این افزایش به دلیل این است که روستائیان قبلاً از چوب جنگلی استفاده می‌کردند اما هم اکنون از بخاری‌های نفتی استفاده می‌کنند.

وی افزود: از ابتدای شهریور ماه فصل ذخیره سازی نفت سفید برای مناطق روستایی و صعب العبور که امکان دارد با اولین بارش راه آنها مسدود شود با هماهنگی امور عشایر و تعاون روستایی اغاز می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد به راه سلام گفت: آمادگی داریم در قالب اعتباری سوخت زمستانی و روستاییان و مناطق صعب العبور استان نیز تحویل دهیم.

خشایی تاکید کرد: طی فصل سرما برای هر خانوار یک تا چهار نفره ۲۲۰ لیتر و هر خانوار چهار نفر به بالا نیز ۴۴۰ لیتر نفت سفید برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود که در کارت سرپرست خانواده شارژ خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین ماهانه و مستمر در طول سال، چهار سیلندر ۴ کیلویی گاز مایع برای هر خانوار در نظر گرفته شده است.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط