امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۳:۲۰

  • صفحه نخست
  • اجتماعی
  • برخی ها بدنبال استخدام های غیرقانونی در ادارات کهگیلویه و بویراحمد هستند

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

برخی ها بدنبال استخدام های غیرقانونی در ادارات کهگیلویه و بویراحمد هستند

بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد بدون اشاره به نان فرد یا افرادی، اظهارداشت: برخی ها سعی دارند استخدام غیرقانونی در ادارات انجام شود که براساس قانون با این موضوع ، بشدت برخورد خواهد شد.

به گزارش راه سلام از یاسوج، “محمدمهدی صالحی” در اولین نشست ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی در استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر رعایت اصول بی‌طرفی و امانتداری در برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس، اظهارداشت: بعضی‌ها سعی دارند استخدام های غیرقانونی در ادارات انجام شود که براساس قانون بشدت با این موضوع برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه دخالت در تصمیمات اداری از قبیل پرداخت تسهیلات و امتیازات نیز از مواردی هستند که با آنها برخورد می‌شود.، خاطرنشان کرد: سه وظیفه اصلی برعهده سازمان بازرسی راحع به انتخابات گذاشته شده است.

بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه تبلیغات انتخاباتی توسط کارکنان دستگاه‌های اجرایی در ساعات اداری ممنوع و با این فعالیت‌ها براساس قانون نیز بشدت برخورد می‌شود.

صالحی افزود: سازمان بازرسی هیچ تعارفی با هیچ شخصی ندارد و همه ادارات مؤظفند که قانون را رعایت کنند.

مدیرکل بازرسی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: هرگونه استفاده از جایگاه، مقام، عنوان و موقعیت اداری و سازمانی توسط کارکنان دستگاه‌های اجرایی ممنوع و مجازات سنگینی در انتظار این افراد است.

وی گفت: هیچ مدیر یا کارمند دولتی حق استفاده از امکانات دولتی و بیت المال را در رابطه با منافع شخص خاصی ندارد و همه ادارات و سازمان ها توسط این سازمان نیز رصد می شوند.

صالحی تاکیدکرد: هر جُرمی که مدیران یعنی کارکنان دولت مرتکب شوند باعث قانون شکنی می شود.

بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد از همه مدیران و کارمندان ادارات دولتی خواست که حاکمیت قانون را مدنظر خود قرار دهند و هیچگونه تخلفی نداشته باشند.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط