امروز : ۵/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۰۵:۱۷

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

سرنوشت لایحه حجاب در دست این ۱۰ نماینده با «رأی حداقلی» است

سرنوشت یک لایحه حساس و مهم که با حقوق شهروندی ارتباط مستقیم دارد در اختیار نمایندگانی قرار گرفته است که مجموع آراء آن‌ها به ۵۰۰ هزار نفر هم نمی‌رسد.

به گزارش راه سلام، بررسی‌ها از آراء نمایندگان نقش آفرین در تصویب لایحه حجاب و عفاف حکایت از آن دارد که مجموع رأی این نمایندگان برابر با ۴۹۲ هزار و ۵۷۳ رأی است. یعنی سرنوشت یک لایحه حساس و مهم که با حقوق شهروندی ارتباط مستقیم دارد در اختیار نمایندگانی قرار گرفته است که مجموع آراء آن‌ها به ۵۰۰ هزار نفر هم نمی‌رسد.

همچنین بررسی میزان درصد رأی ۱۰ نماینده عضو کمسیون قضایی و حقوقی مجلس که بررسی لایحه حجاب و عفاف را برعهده دارند، از مجموع واجدان شرایط حوزه‌های انتخابیه شان حکایت از حداقلی بودن رأی این نمایندگان دارد، چه آنکه موسی غضنفرآبادی ۳۰ درصد رأی از واجدان شرایط حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر را کسب کرده است.

محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی شهر ۱۹ درصد، حسن نوروزی نماینده رباط کریم ۸ درصد، هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه ۱۲ درصد و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه ۳۳ درصد رأی از واجدان شرایط حوزه‌های انتخابیه خود را بدست آورده اند.

سیدمرتضی حسینی میانه نماینده میانه ۸ درصد، سیدکاظم دلخوش نماینده صومعه سرا ۲۱ درصد، عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه ۱۶ درصد و مهدی باقری نماینده زنجان و طارم ۴ درصد و سیدمحمد موحد نماینده کهگیلویه بزرگ نیز ۴۰ درصد رأی از واجدان شرایط حوزه‌های انتخابیه خود را بدست آورده اند./خبرآنلاین

سرنوشت لایحه حجاب در دست این ۱۰ نماینده با «رأی حداقلی» است

سرنوشت لایحه حجاب در دست این ۱۰ نماینده با «رأی حداقلی» است

 

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط